Biletomat Koncerty Poznań LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

Koncerty: LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

Bilety na koncert

LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

termin

Czw, 22 Luty 2018 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 13 luty 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Bilet dla 2 osób

II pula

dostępna do
Śr, 14 luty 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 14 luty 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Czw, 22 luty 2018 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄LOR, Tolstoys, Norbert Kristof w Poznaniu!

LOR, Tolstoys, Norbert Kristof

#newkidsfromthebloc to projekt prezentujący to co najbardziej interesujące na scenie muzycznej we wschodniej Europie. Na co dzień działamy na YouTube i Facebooku #newkidsfromthebloc. Tym razem odwiedzamy Poznań, by pokazać Wam naszych ulubionych artystów i bawić się z Wami! Do zobaczenia w Klubokawiarnia Meskalina!

Drzwi: 18:00
Start koncetów: 19:00

Lineup:
Lor (PL)
Tolstoys (SK)
Norbert Kristof (HU)

Przyjdź, posłuchaj i poznaj nowe dzięki 'New kids from the Bloc’!
Śledź nas na YouTube:
www.youtube.com/newkidsfromthebloc

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę (komponuje i gra na pianinie), Paulinę Sumerę (pisze teksty), Jagodę Kudlińską (śpiewa) i Julię Błachutę (gra na skrzypcach). Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem. Same o sobie mówią, że grają folk, a inspiracją do tworzenia stanowią artyści tacy jak: Tom Rosenthal, Sóley, Agnes Obel, czy Birdy. W zeszłym roku dziewczyny wystąpiły m.in. na OFF Festival i Orange Warsaw Festival. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem!

Tolstoys to słowacka grupa dreampopowa założona w 2016 przez Elę Talstovą. Po dobrze przyjętych dwóch singlach i roku działalności wydali debiutancki album Botanika z miejsca stając się jednym z najciekawszych zjawisk na lokalnej scenie elektronicznej. Do tej pory zagrali na wielu znaczących zagranicznych festiwalach jak m.in. Pohoda Festival, MENT Ljubljana czy ESNS

Norbert Kristof to węgierski singer-songwriter, od początku kariery inspirujący się twórczością takich artystów jak Damien Rice czy Elliot Smith. Bardzo płodny twórca od 2007 zdołał wydać aż 14 EP'ek i albumów długogrających. Oprócz własnych kompozycji, często wciela się w rolę co-writera, tworzy również muzykę do reklam i telewizji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.