Biletomat Koncerty LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

Koncerty: LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

Bilety na koncert

LOR, Tolstoys, Norbert Kristof - Poznań

termin

Czw, 22 lutego 2018 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
ul. Fredry 7, Masztalarnia, 61-701 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 13 lut 2018 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 14 lut 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Bilet dla 2 osób

Bilet dla 2 osób

dostępna do
Śr, 14 lut 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 lut 2018 16:00

25 PLN

Wyprzedane

 

📄LOR, Tolstoys, Norbert Kristof w Poznaniu!

LOR, Tolstoys, Norbert Kristof

#newkidsfromthebloc to projekt prezentujący to co najbardziej interesujące na scenie muzycznej we wschodniej Europie. Na co dzień działamy na YouTube i Facebooku #newkidsfromthebloc. Tym razem odwiedzamy Poznań, by pokazać Wam naszych ulubionych artystów i bawić się z Wami! Do zobaczenia w Klubokawiarnia Meskalina!

Drzwi: 18:00
Start koncetów: 19:00

Lineup:
Lor (PL)
Tolstoys (SK)
Norbert Kristof (HU)

Przyjdź, posłuchaj i poznaj nowe dzięki 'New kids from the Bloc’!
Śledź nas na YouTube:
www.youtube.com/newkidsfromthebloc

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę (komponuje i gra na pianinie), Paulinę Sumerę (pisze teksty), Jagodę Kudlińską (śpiewa) i Julię Błachutę (gra na skrzypcach). Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem. Same o sobie mówią, że grają folk, a inspiracją do tworzenia stanowią artyści tacy jak: Tom Rosenthal, Sóley, Agnes Obel, czy Birdy. W zeszłym roku dziewczyny wystąpiły m.in. na OFF Festival i Orange Warsaw Festival. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem!

Tolstoys to słowacka grupa dreampopowa założona w 2016 przez Elę Talstovą. Po dobrze przyjętych dwóch singlach i roku działalności wydali debiutancki album Botanika z miejsca stając się jednym z najciekawszych zjawisk na lokalnej scenie elektronicznej. Do tej pory zagrali na wielu znaczących zagranicznych festiwalach jak m.in. Pohoda Festival, MENT Ljubljana czy ESNS

Norbert Kristof to węgierski singer-songwriter, od początku kariery inspirujący się twórczością takich artystów jak Damien Rice czy Elliot Smith. Bardzo płodny twórca od 2007 zdołał wydać aż 14 EP'ek i albumów długogrających. Oprócz własnych kompozycji, często wciela się w rolę co-writera, tworzy również muzykę do reklam i telewizji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK