Biletomat Koncerty Gdańsk Machine Head

Koncerty: Machine Head

Bilety na koncert

Machine Head

termin

Nd, 13 września 2015 godz. 18:30

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 12 wrz 2015 23:59

120 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 13 wrz 2015 08:00

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Machine Head w B90!

Machine Head

Agencje Go Ahead, Knock Out Productions i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na polską odsłonę trasy koncertowej grupy Machine Head! Zespół przyjedzie do naszego kraju na trzy koncerty i wystąpi 13 września w Gdańsku (B90), 14 września w Warszawie (Progresja) i 15 września w Krakowie (Fabryka).

 Drzwi 18:30, start 20:00


Machine Head to grupa, która powstała na początku lat 90. w Oakland, w Kalifornii, z inicjatywy Robba Flynna i Adama Duce’a. Już debiutancki krążek zespołu, „Burn My Eyes”, odniósł spory sukces przede wszystkim w Europie. Kolejne albumy („The More Things Change…”, „The Burning Red”, “Supercharger”, “Through the Ashes of Empires”, “The Blackening”, “Unto the Locust”) przyniosły muzykom rozgłos na całym świecie.


W ubiegłym roku premierę miało kolejne wydawnictwo. Premiera płyty “Killers & Kings” połączona była z międzynarodową trasą koncertową, w ramach której Machine Head można było usłyszeć w Warszawie. Po niezwykłym przyjęciu zespół postanowił wrócić do Polski na trzy koncerty!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Machine Head

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK