Biletomat Bilety na koncerty Mateusz Ziółko Mateusz Ziółko

Koncerty: Mateusz Ziółko

Bilety na koncert

Mateusz Ziółko

termin

Pt, 05 Kwiecień 2019 godz. 19:00

miejsce

Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100, 50-427 Wrocław

organizator

So Simple Group Sp. z o.o.

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Wt, 15 sty 2019 23:59

60 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 05 kwie 2019 18:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄MATEUSZ ZIÓŁKO Recital

Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 50 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty” a w lipcu wspólnie z DJ’em Remo i raperem B.R.O nagrał utwór „Nowa Twarz”. Obecnie Mateusz intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Mateusz Ziółko Bilety na Walentynki

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.