Biletomat Koncerty Michał Bajor - Moja Miłość

Koncerty: Michał Bajor - Moja Miłość

Bilety na koncert

Michał Bajor - Moja Miłość

termin

Czw, 06 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


PARTER

PARTER

dostępna do
Śr, 05 kwi 2017 13:17

115 PLN

Wyprzedane 

📄Michał Bajor z zespołem w poznańskiej Auli Artis

Michał Bajor
Z przykrością informujemy o odwołaniu ze względów logistyczno-technicznych koncertu Michała Bajora, który miał się odbyć w dn. 6.05 w Auli Artis w Poznaniu. Bilety należy zwracać w miejscach zakupu. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.
 
 

Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na koncert Michała Bajora z zespołem w poznańskiej Auli Artis, który odbędzie się 6 kwietnia. Będzie to ostatni koncert artysty w Poznaniu, promujący materiał „Moja Miłość” i zamykający kolejny etap twórczości Bajora. 

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską "Miłość jest tylko jedna" (muz. Włodzimierz Korcz) i Anią Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" (muz. Wojciech Borkowski).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Promocja Walentynkowa 2017

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK