Biletomat Koncerty Michał Bajor - Moja Miłość

Koncerty: Michał Bajor - Moja Miłość

Bilety na koncert

Michał Bajor - Moja Miłość

termin

Czw, 06 kwietnia 2017 godz. 19:00

miejsce

Aula Artis
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


PARTER

PARTER

dostępna do
Śr, 05 kwi 2017 13:17

115 PLN

Wyprzedane 

📄Michał Bajor z zespołem w poznańskiej Auli Artis

Michał Bajor
Z przykrością informujemy o odwołaniu ze względów logistyczno-technicznych koncertu Michała Bajora, który miał się odbyć w dn. 6.05 w Auli Artis w Poznaniu. Bilety należy zwracać w miejscach zakupu. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.
 
 

Agencja P.W. Events ma przyjemność zaprosić na koncert Michała Bajora z zespołem w poznańskiej Auli Artis, który odbędzie się 6 kwietnia. Będzie to ostatni koncert artysty w Poznaniu, promujący materiał „Moja Miłość” i zamykający kolejny etap twórczości Bajora. 

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską "Miłość jest tylko jedna" (muz. Włodzimierz Korcz) i Anią Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" (muz. Wojciech Borkowski).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Promocja Walentynkowa 2017