Biletomat Koncerty MIKROMUSIC

Koncerty: MIKROMUSIC

Bilety na koncert

MIKROMUSIC

termin

Pt, 27 listopada 2015 godz. 21:00

miejsce

Bohomass Lab
Kapitulna 4, Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (stojące)

Standard (stojące)

dostępna do
Nd, 01 lis 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Nd, 01 lis 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard (stojące)

Standard (stojące)

dostępna do
Pt, 27 lis 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pt, 27 lis 2015 16:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄MIKROMUSIC „MATKA I ŻONY” - trasa promująca najnowsze wydawnictwo

Mikromusic

KONCERT: MIKROMUSIC „MATKA I ŻONY” - trasa promująca najnowsze wydawnictwo

„Matka i żony” to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak, wokalistka zespołu. Nowa płyta Mikromusic ukazała się 2 października 2015 roku. Płytę zapowiada singiel pod tytułem „Krystyno” (premiera na początku sierpnia), we wrześniu ukazał się singiel „Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza (Premiera filmu: 2.10.2015 (Polska), 4 lipca 2015 (świat)).

Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, 3 utwory stworzyła sama, pozostałe 8 we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu – Dawidem Korbaczyńskim.

Zespół w składzie:

Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

O albumie:

„Płyta jest bardzo babska, opowiada o świecie kobiet, matek, żon. Matek, które tracą dzieci („Piękny chłop”), które obawiają się, czy zrobiły dobrze sprowadzając dziecko na taki okrutny świat („Kostucha”), czy też spragnionych tak miłości, że doprowadzając aż do śmierci („Pocałuj pochowaj”). Śmierć na tej płycie jest kobietą: cyniczną, zlęknioną, doświadczoną i okrutną.” – opowiada Natalia Grosiak. – „Dla mnie płyta jest przede wszystkim pracą nad tekstem. Pierwszy raz powstały piosenki wcale nie ładne. Bo do tej pory chciałam pisać ładne piosnki. Teraz piosenki opowiadają historie, a ja nie dążę do tego, aby było miło i przyjemnie.”

O klipie „Krystyno”

Klip do „Krystyno” postał z niezwykle twórczym duetem: Konrad Aksinowicz, Wojtek Zieliński (reżyser i operator). Z Wojtkiem Zielińskim zespół miał przyjemność współpracować przy klipach do utworów „Sennik” i „Thank God I’m a Woman”.
Zdjęcia powstały na terenie Puszczy Kampinoskiej.

„A gdyby to był dziwny sen w którym rodzina zbiera się w malej miejscowości na stypie… jedzą przyszykowane jedzenie rozmawiają… w garniturach, ale zbierają się by iść na cmentarz by .. wyciągnąć nagrobek i odkopać trumnę. By tą trumnę przytachać do miejsca gdzie wcześniej była stypa.. i ją w odpowiednim momencie otworzyć… by zobaczyć kobietę… która…” – pierwsze słowa Konrada Aksinowicza, reżysera, po usłyszeniu utworu, a po których rozpoczęła się praca nad klipem, który ukazał się 4 sierpnia 2015.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK