Biletomat Koncerty Miuosh - COŚ

Koncerty: Miuosh - COŚ

Bilety na koncert

Miuosh - COŚ

termin

So, 14 października 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 paź 2017 15:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Miuosh - Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Miuosh - COŚ

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej i nie tylko!

Już 14 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie - COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla studentów I roku, ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, bo zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba nasz DJ Kubbano, a także główny punkt wieczoru… specjalnie dla Was koncert zagra MIUOSH!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ!
Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw
Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu "Orientuj się". Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach - będąc na nich zdobywacie pieczątki, a dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

MIUOSH
Miłosz Borycki to raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz.
W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, którego bohaterem koncertu był Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość.

Rok 2017 przyniósł najnowszy album Miuosha „POP”. Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawili się goście reprezentujący gatunki odległe od rapu m.in. Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek czy Piotr Rogucki. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń.
Jedno jest pewne – Miuosh to coś więcej niż zwykły rap!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK