Biletomat Koncerty Music Trail Festival - koncert finałowy

Koncerty: Music Trail Festival - koncert finałowy

Bilety na koncert

Music Trail Festival - koncert finałowy

termin

So, 07 października 2017 godz. 19:00

miejsce

Dom Ludowy Związku Podhalan w Kościelisku
ul. Chotarz 453, Kościelisko

organizator

LOT Gminy Kościelisko

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 24 wrz 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 paź 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 paź 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Wyjątkowy koncert w Kościelisku!

Devarrow
Owen Meany's Batting Stance
Daniel Spaleniak

start: 19:00

Music Trail Festival: Devarrow, Owen Meany's Batting Stance i Daniel Spaleniak na zakończenie cyklu

Devarrow, Owen Meany's Batting Stance i Daniel Spaleniak wystąpią 7 października w Kościelisku. Koncert trójki artystów zakończy tegoroczną edycję Music Trail Festival – sierpniowego i wrześniowego cyklu koncertów. Kościelisko jest miejscem magicznym, przekonał się o tym każdy, kto choć raz tu zagościł. Jeżeli jednak nigdy tego nie zrobiliście, to dajemy Wam kolejny, świetny powód. Kościelisko bowiem, oprócz doskonałej lokalizacji - mówi się przecież, że jest to "brama do Tatr Zachodnich - przywiązaniu do folkloru i lokalnej tradycji, świetnie rozwiniętej bazy noclegowej, postanowiło w tym roku zrobić coś więcej. Music Trail Festival to seria sierpniowych i wrześniowych koncertów, które prowadzić Was mają, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała sie w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej. Music Trail Festival ma scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów. W sierpniu zabraliśmy Was w podróż z takimi przewodnikami jak: Lor, Rosalie Chatwin, Jakub Kusior, Sasha Boole, Chris Ellys czy Zuza Gadowska. Całość natomiast zakończy koncert Devarrow, Owen Meany’s Batting Stance oraz Daniela Spaleniaka, którzy pojawią się 7 października 2017 na scenie Domu Ludowego, budynku będącego emanacją tego, czym Kościelisko stoi - historycznie, widokowo i klimatycznie.

Devarrow
Devarrow to singer-songwriter z Kanady, który znany jest pełnych energii, a jednocześnie intymnych koncertów, na których przeobraża się w gawędziarza. Na scenie występuj solo, jednak dzięki zapętlaniu partii gitary, bębnów i wokali, brzmi jak pełnowymiarowy zespół. Devarrow na koncie ma dwa akustyczne albumy – „The Coast, The Cottage” z 2011roku oraz „The Great Excape” wydany w 2015 roku. Do Kościeliska przywiezie materiał z wydanej wiosną tego roku EP-ki.

Owen Meany’s Batting Stance
Owen Meany's Batting Stance to projekt, za którym stoi Daniel Walker. Podobnie jak Devarrow pochodzi z leżącej w północnej Kanadzie Nowej Szkocji. Mimo, że jego podstawowym instrumentem jest także gitara akustyczna, to zamiast rozmarzonych, leniwie płynących utworów, spełnia się z znacznie bardziej energetycznej muzyce, opartej na mocnym wokalu i chwytliwych melodiach. Jego żywiołem są koncerty podczas, których “za pomocą mocnych utworów stara się przebić bańkę oddzielającą zespół od publiczności”. Na koncie ma jedno imienne wydawnictwo wydane w ubiegłym roku.

Daniel Spaleniak
25-letni artysta pochodzący z Łodzi. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”. Zadebiutował albumem „Dreamers” wydanym trzy lata temu nakładem Anteny Krzyku. Jego kolejny album “Back Home” ukazał się w 2016 roku. Ze swoim materiałem zjechał Polskę wzdłuż i wszerz grając na festiwalach takich jak Open’er, Halfway czy Soundrive.

Cykl powstał dzięki współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi.

www.musictrailfestival.pl
www.facebook.com/musictrailfestival

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl