Biletomat Koncerty Music Trail Festival - koncert finałowy

Koncerty: Music Trail Festival - koncert finałowy

Bilety na koncert

Music Trail Festival - koncert finałowy

termin

So, 07 października 2017 godz. 19:00

miejsce

Dom Ludowy Związku Podhalan w Kościelisku
ul. Chotarz 453, Kościelisko

organizator

LOT Gminy Kościelisko

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 24 wrz 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 paź 2017 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 paź 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Wyjątkowy koncert w Kościelisku!

Devarrow
Owen Meany's Batting Stance
Daniel Spaleniak

start: 19:00

Music Trail Festival: Devarrow, Owen Meany's Batting Stance i Daniel Spaleniak na zakończenie cyklu

Devarrow, Owen Meany's Batting Stance i Daniel Spaleniak wystąpią 7 października w Kościelisku. Koncert trójki artystów zakończy tegoroczną edycję Music Trail Festival – sierpniowego i wrześniowego cyklu koncertów. Kościelisko jest miejscem magicznym, przekonał się o tym każdy, kto choć raz tu zagościł. Jeżeli jednak nigdy tego nie zrobiliście, to dajemy Wam kolejny, świetny powód. Kościelisko bowiem, oprócz doskonałej lokalizacji - mówi się przecież, że jest to "brama do Tatr Zachodnich - przywiązaniu do folkloru i lokalnej tradycji, świetnie rozwiniętej bazy noclegowej, postanowiło w tym roku zrobić coś więcej. Music Trail Festival to seria sierpniowych i wrześniowych koncertów, które prowadzić Was mają, jak dobrze oznaczony szlak, do październikowego finału. Całość została pomyślana tak, aby muzyka wpisywała sie w wyjątkowość miejsca, krajobrazu, filozofii czasu, który w Kościelisku płynie jakby inaczej, piękniej. Music Trail Festival ma scalać naturę, walory miejsca i wrażliwość artystów. W sierpniu zabraliśmy Was w podróż z takimi przewodnikami jak: Lor, Rosalie Chatwin, Jakub Kusior, Sasha Boole, Chris Ellys czy Zuza Gadowska. Całość natomiast zakończy koncert Devarrow, Owen Meany’s Batting Stance oraz Daniela Spaleniaka, którzy pojawią się 7 października 2017 na scenie Domu Ludowego, budynku będącego emanacją tego, czym Kościelisko stoi - historycznie, widokowo i klimatycznie.

Devarrow
Devarrow to singer-songwriter z Kanady, który znany jest pełnych energii, a jednocześnie intymnych koncertów, na których przeobraża się w gawędziarza. Na scenie występuj solo, jednak dzięki zapętlaniu partii gitary, bębnów i wokali, brzmi jak pełnowymiarowy zespół. Devarrow na koncie ma dwa akustyczne albumy – „The Coast, The Cottage” z 2011roku oraz „The Great Excape” wydany w 2015 roku. Do Kościeliska przywiezie materiał z wydanej wiosną tego roku EP-ki.

Owen Meany’s Batting Stance
Owen Meany's Batting Stance to projekt, za którym stoi Daniel Walker. Podobnie jak Devarrow pochodzi z leżącej w północnej Kanadzie Nowej Szkocji. Mimo, że jego podstawowym instrumentem jest także gitara akustyczna, to zamiast rozmarzonych, leniwie płynących utworów, spełnia się z znacznie bardziej energetycznej muzyce, opartej na mocnym wokalu i chwytliwych melodiach. Jego żywiołem są koncerty podczas, których “za pomocą mocnych utworów stara się przebić bańkę oddzielającą zespół od publiczności”. Na koncie ma jedno imienne wydawnictwo wydane w ubiegłym roku.

Daniel Spaleniak
25-letni artysta pochodzący z Łodzi. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”. Zadebiutował albumem „Dreamers” wydanym trzy lata temu nakładem Anteny Krzyku. Jego kolejny album “Back Home” ukazał się w 2016 roku. Ze swoim materiałem zjechał Polskę wzdłuż i wszerz grając na festiwalach takich jak Open’er, Halfway czy Soundrive.

Cykl powstał dzięki współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi.

www.musictrailfestival.pl
www.facebook.com/musictrailfestival

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK