Biletomat Koncerty Warszawa Niebo Improwizacji

Koncerty: Niebo Improwizacji

Bilety na koncert

Niebo Improwizacji

termin

Wt, 29 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

NIEBO

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 28 lis 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 29 lis 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Studenci

II Pula

dostępna do
Wt, 29 lis 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jazzowa Improwizacja w Niebie

The Love And Beauty Seekers
Jerzy Mazzoll

NIEBO IMPROWIZACJI, to koncertowa przestrzeń dla artystów, którzy na scenie nie realizują gotowego planu, nie odtwarzają aranży, ale zmagają się ze swoimi ograniczeniami w tej najpiękniejszej, a jednocześnie jednej z najbardziej ekstremalnych form wyrazu - jazzowej IMPROWIZACJI.

Muzyczne potknięcia, które otworzą nowe drogi, spontaniczne takty i melodie, wszystko tylko tu i teraz. Niepowtarzalne i wyjątkowe, możliwe do usłyszenia jeden, jedyny raz. Koncerty nie będą nagrywane, by móc je publikować, analizować, poprawiać, a jedynym sposobem ich odbioru będzie obecność tego wieczoru.
Raz w miesiącu, Jerzy Mazzoll zaprasza do Nieba wybitnych artystów. Wspólnie grają improwizowany koncert, bez prób, bez scenariusza.

Spodziewajcie się niespodziewanego!

The Love And Beauty Seekers
* To trio muzyków poszukujących. Eksplorują dźwiękowe możliwości jakie daje saksofon-kontrabas-perkusja, poszerzając rejony wyobraźni, próbując odnaleźć piękno i miłość. Własne kompozycje oraz swobodna improwizacja kolektywna przekazują wolność i energię, zabierając słuchacza do innej rzeczywistości. W skład zespołu wchodzą Jędrzej Łagodziński (saksofon tenorowy), Franciszek Pospieszalski (kontrabas) i Szymon Gąsiorek (perkusja).

Jerzy Mazzoll
* Gospodarz Nieba Improwizacji. Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny alternatywnej. Muzyk, kompozytor, improwizator, wirtuoz klarnetu. Punkowiec zafascynowany free jazzem, folkiem, muzyką klasyczną i eksperymentalną. Spiritus movens i uczestnik tak wielu projektów, że ich lista nie zmieściłaby się na tych stronach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK