Biletomat Koncerty Poznań O.S.T.R. & DJ HAEM

Koncerty: O.S.T.R. & DJ HAEM

Bilety na koncert

O.S.T.R. & DJ HAEM

termin

So, 13 czerwca 2015 godz. 21:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 01 maj 2015 09:55

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 12 cze 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 13 cze 2015 17:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert promujący płytę "Podróż zwana życiem"

O.S.T.R. & DJ HAEM

Pierwszy od 3 lat solowy album O.S.T.R. Wszystkie utwory wyprodukowane przez holenderski kolektyw producencki Killing Skills, którego O.S.T.R. jest również częścią…

O.S.T.R.: “To najważniejsza płyta w moim życiu. Od dziecka, chodząc do szkół muzycznych, zbierałem wiedzę, do której musiałem dojrzeć, aby w pełni ją wykorzystać. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych. Moja własna muzyka. Wybraliśmy jedyną w swoim rodzaju drogę. Nie usłyszycie tego nigdzie indziej.”

To najbardziej muzyczna płyta O.S.T.R. Praktycznie pozbawiona sampli, oparta w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills. Płyta lekka i melodyjna. Dużo tu przestrzeni i miejsca na refleksje, choć są też momenty mocno energetyczne. Tekstowo jest to najbardziej osobista płyta O.S.T.R., szczera do bólu, pozostawiająca ciarki na plecach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK