Biletomat Koncerty Kielce PABLOPAVO & LUDZIKI - Koncert + After Party!

Koncerty: PABLOPAVO & LUDZIKI - Koncert + After Party!

Bilety na koncert

PABLOPAVO & LUDZIKI - Koncert + After Party!

termin

So, 23 stycznia 2016 godz. 20:00

miejsce

Bohomass Lab
Kapitulna 4, Kielce

organizator

Bohomass Lab

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia PABLOPAVO & LUDZIKI - Koncert + After Party! w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄PABLOPAVO & LUDZIKI w Bohomass Lab!

PABLOPAVO & LUDZIKI

Zapowiadamy koncert, o który zabiegaliśmy od dawna.

20:00 Rozgrzewka kulturalna
22:30 PabloPavo & Ludziki
00:00 After Party

Jest również jedna z propozycji, którą przyjęliście najcieplej.

Przedstawmy:

PABLOPAVO urodził się w roku 1978-ym. W marcu. Pierwszy zespół założył z przyjaciółmi ze szkoły w roku ‘93-ym. Początkowo występował jako gitarzysta i wokalista.

Od roku ‘96 do dziś Pablopavo jest członkiem Antikonsjum rekords – nieformalnej grupy muzykujących przyjaciół, która okazała się szkołą muzyki i nie tylko muzyki.

W roku ‘99-ym powstała Magara, gdzie grał na gitarze i nawijał. Zespół zagrał paręnaście koncertów i pozostawił po sobie materiał koncertowy (afterbeat.org)

W międzyczasie powstało Zjednoczenie Sound System, z którym Pablo związany jest do dziś (pozostali członkowie to Reggaenerator, Diego i dj Krzak, dawniej również Manana). Zjednoczenie zagrało już paręset imprez, przez wiele lat prowadziło dwa cykle muzyczne: Czwarty Żywy Punkt - już niestety nie odbywający się i Reggae Faza - najstarszą trwającą imprezę reggae w mieście.

W roku 2003 powstał zespół Vavamuffin, w którym Pablo jest jednym z trzech wokalistów. Więcej informacji na stronie zespołu (http://www.facebook.com/vavamuffin, www.vavamuffin.art.pl).

Pablopavo występował również w zespole Sedativa oraz projekcie/sound systemie Ba-Lan.

Przez wszystkie te lata Pablo współpracował też z różnymi zespołami i solistami, śladem po tej działalności jest około 40-u płyt i niezliczona ilość koncertów, imprez etc.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK