Biletomat Koncerty Warszawa PEJA SLUMILIONER TOUR 2015

Koncerty: PEJA SLUMILIONER TOUR 2015

Bilety na koncert

PEJA SLUMILIONER TOUR 2015

termin

So, 18 kwietnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

ART BASEN sp.z o.o. Spółka Komandytowa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 17 kwi 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 18 kwi 2015 17:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Peja w warszawskim Basenie!

PEJA

PEJA, jeden z prekursorów prawdziwego ulicznego rapu w Polsce, dwukrotnie dzielący scenę z legendą gatunku Ice-T wystąpi 18 kwietnia w warszawskim Basenie!

Peja zdobył (w koperacji z DJ Decks'em jako Slums Attack) nagrodę Fryderyka w kategorii najlepsza płyta hip-hopowa 2002 roku. To również założyciel niezależnej wytwórni płytowej RPS Enterteyment (zrzeszającej ponad 20 artystów) i współpzałożyciel marki odzieżowej Terrorym. Od ponad dwudziestu lat tworzy wersy i regularnie wydaje płyty (dziesięć wydawnictw osiągłneło album złota). Koncertuje nie tylko w Polsce, ale również na Wyspach i za Oceanem. Podczas najbliższej serii koncertów (które swoim zasięgiem obejmą Wielką Brytanię, Irlandię jak również Holandię) zostanie zaprezentowany m.in. materiał z ostatniej płyty "Książę aka Slumilioner", której tytuł najlepiej odzwerciedla długą drogę artysty "od zera do bohatera" stając się niezaprzeczalnie jednym z klasyków polskiego hip-hopu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK