Biletomat Koncerty Warszawa Poliça

Koncerty: Poliça

Bilety na koncert

Poliça

termin

Pt, 07 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 06 paź 2016 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 07 paź 2016 16:00

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Poliça w warszawskim klubie Proxima!

Poliça

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert grupy Poliça! Amerykanie przyjadą do Polski 7 października i wystąpią w warszawskiej Proximie.

19.00 - drzwi
20.00 - start

Debiutowali w 2012 roku płytą „Give You the Ghost”, którą wydali własnym sumptem. Wkrótce też wystąpili na showcase’owym festiwalu SXSW w Austin, gdzie zwrócili na siebie uwagę wielu dziennikarzy. Kolejne wydawnictwo spotkało się już ze sporym zainteresowaniem – płyta powstawała w studiu należącym do Bon Ivera, którego można też usłyszeć w singlowym „Tiff”.

„United Crushes” to trzecie pełnowymiarowe wydawnictwo zespołu, które swoją premierę będzie mieć 4 marca. Materiał na płytę powstał minionej zimy w Minneapolis, podczas pierwszej dłuższej przerwy od koncertowania jaką zespół zrobił sobie w ostatnich latach. Całość została nagrana w Sonic Ranch Studios w El Paso. Jak zapowiada zespół – to najlepszy album w ich karierze – bardziej złożony, choć wciąż utrzymany w syntezatorowym klimacie, jaki znamy z poprzednich płyt.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK