Biletomat Koncerty Poznań Nowa Generacja- Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska

Koncerty: Poznań Nowa Generacja- Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska

Bilety na koncert

Poznań Nowa Generacja- Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska

termin

So, 10 grudnia 2016 godz. 19:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 gru 2016 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 10 gru 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Festiwal Poznań Nowa Generacja!

Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA, Groberska

18.30 Wejście
19.00 Start

Zapraszamy na imprezę Poznań Nowa Generacja!

Już 10 grudnia w Hali nr 2 MTP odbędzie się interdyscyplinarny festiwal Poznań Nowa Generacja!

W ramach wydarzenia odbędą się cztery koncerty obiecujących lokalnych zespołów, wystawa plakatów, wystawa zdjęć oraz giełda płytowa!

Zagrają Rebeka, Miss Is Sleepy, KVBA oraz Groberska!

Rebeka - od wydania debiutanckiej płyty, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny konsekwentnie umacniają swoją pozycję rynku muzycznym. Udowodnili, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze zespołu. W marcu tego roku ukazał się najnowszy album duetu – „Davos”. To album pełen różnorodnych piosenek – od melancholijnych po klubowe energetyczne brzmienia.

Miss Is Sleepy podróżuje po piaszczystych bezdrożach, wijących się rzekach elektrycznych węgorzy, zapomnianych przedmieściach. To muzyka dla rogatych dusz, świadków odchodzącego i romantycznego świata niespiesznych opowieści - barowych, osiedlowych, łotrzykowskich. Niedawno ukazała się ich debiutancka EP-ka "En Route" (https://mississleepy.bandcamp.com/releases).

KVBA - Poznańsko-wrocławski projekt duetu Zublewicz/Holak tworzący muzykę z pogranicza ambientu, eksperymentalnej elektroniki, house’u i techno. Zespół zadebiutował podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break, w kolejnych miesiącach wystąpił się także m.in. na festiwalu Audioriver. Premierowe wydawnictwo KVBA planowane jest na przełom 2016 i 2017 roku.

Groberska - 21-letnia autorka muzyki i tekstów. Występowała już na jednej scenie z Marceliną oraz Skubasem. Swoje pierwsze utwory zaczęła publikować w sieci pod nazwą Closeinsounds. Do swoich największych inspiracji zalicza Jeffa Buckley’a oraz… Jamesa Deana. We wrześniu premierę miał singiel "Pragnąc Słów" (https://www.youtube.com/watch?v=z9-nHWJMAhw).

Wszyscy ci artyści wystąpili podczas poznańskiego festiwalu Spring Break.

Integralnym elementem wydarzenia będzie wystawa okładek płytowych wyróżnionych w Konkursie 30/30 (http://konkurs3030.pl/) organizowanym przez Galerię Miejską Arsenał, partnera festiwalu Poznań Nowa Generacja. Wybrane grafiki z pewnością nabiorą nowych znaczeń i zachwycą publiczność przez umieszczenie ich w nieoczywistych wnętrzach zabytkowej Hali nr 2 MTP. Warto dodać, że w tym roku za najlepszą okładkę uznano "En Route" czyli okładkę mini-albumu Miss Is Sleepy.

W ramach imprezy zaprezentowane zostaną także zdjęcia fotografów skupionych w Pix.house (https://www.facebook.com/pixhousepoznan). Motywem przewodnim wystawy będą zdjęcia koncertowe, zwłaszcza z tegorocznego festiwalu Enea Spring Break.

Imprezę rozpocznie kolejna Poznańska Giełda Fonograficzna Vol.IV - Edycja Świąteczna, której poprzednie edycje odbyły się m.in. w Centrum Kultury Amarant oraz w Relaksie Nad Wartą. Giełda odbędzie się w godzinach 10:00 - 16:00. Wstęp dla kupujących bezpłatny. Poznańska Giełda Fonograficzna to doskonała okazja, aby uzupełnić swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami czy po prostu spotkać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Tym razem z okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy rozszerzyć dotychczasową formułę naszych spotkań o szersze grono wystawców . Do udziału w giełdzie zapraszamy sprzedawców i wystawców związanych z szeroko rozumianą kulturą muzyczną. Zgłoszenia rezerwacji stoisk można zgłaszać pod rafal@pwevents.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!