Biletomat Koncerty QUEBONAFIDE + DWA SŁAWY

Koncerty: QUEBONAFIDE + DWA SŁAWY

Bilety na koncert

QUEBONAFIDE + DWA SŁAWY

termin

So, 19 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 mar 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄QUEBONAFIDE + DWA SŁAWY

QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od 19:00

Quebonafide, rocznik 1991, to charakterystyczny i niezwykle energetyczny raper. Działa na scenie muzycznej od 2008 roku. Dał się poznać szerszej publiczności w roku 2013, kiedy to ukazał się jego solowy projekt 'Eklektyka'. Szybki wzrost popularności rapera zapewnił mu udział w projekcie 'Utopia' bydgoskiego producenta Pawbeatsa. Singiel z albumu pn. 'Euforia', z gościnnym udziałem Kasi Grzesiek, pojawiał się we wszystkich rozgłośniach radiowych i zdobywał szczyty list przebojów telewizyjnych stacji muzycznych. Podczas kilku lat aktywności scenicznej Quebonafide współpracował z takimi wykonawcami jak Rasmentalism, Dwa Sławy, Paluch czy Te-Tris. Najnowszy, solowy projekt rapera, pn. 'Ezoteryka', który ukazał się w marcu 2015 roku, okrył się złotem jeszcze w preorderze. Quebonafide promuje to wydawnictwo podczas licznych koncertów w kraju i poza jego granicami. Jego występy przyciągają tłumy, a show, które tworzy razem ze swoim Hypemanem i DJ'em, należy do najlepszych i najbardziej energetycznych widowisk koncertowych na polskiej scenie rap.


Dwa Sławy to łódzki duet stworzony w 2006 roku przez Jarosława „Astka” Steciuka oraz Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego.

Chłopaki zadebiutowali nielegalem „Dla sławy” w 2007 roku, który ukazał się nakładem oficyny 16 Wersów. Produkcja całości Astek. Na płycie gościnnie wystąpili Finker, Turi, Walles oraz Ras.

W grudniu 2010 roku ukazał się drugi nielegal formacji zatytułowany „Nieśmiertelna nawijka Dwusławowa”. Astek do produkcji wykorzystał bity francuskiego producenta 20Syl.

W kwietniu 2011 roku ukazała się trzecia płyta duetu „Muzyka kozacka”, wyprodukowana w całości przez Astka. Gościnnie wystąpili Cira, Turi oraz
Skorup. W lecie 2011 duet wystąpił na festiwalu Hip Hop Arena 2011, a pod koniec
roku, gościł na płycie PHFNG – Nie wiem co mnie tak porobiło chłopaku.

W listopadzie 2012 roku ukazał się pierwszy dostępny w powszechnej sprzedaży, a zarazem czwarty album duetu „Nie wiem, nie orientuję się”. Materiał został w całości wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez Marka Dulewicza. Gościnnie na płycie wystąpili skrzypek Maciej Strzelczyk i Jan Wyga. Płyta została wydana przez firmę Embryo Nagrania. Duet zagościł także na albumie Jana Wygi – Wyga.co w utworze „Malkontent, choleryk i łgarz”.

W 2014 roku Dwa Sławy dali szereg koncertów m.in. na festiwalach Balony nad Krosnem 2014, Południowy Rytm 2014 oraz Hip Hop Na Żywca 2014.

9 stycznia 2015 roku ukazał się piąty album duetu zatytułowany „Ludzie Sztosy”. Produkcja Marka Dulewicza oraz Jarka „Astka” Steciuka. Na płycie gościnnie wystąpili m.in. raper Quebonafide oraz wokalistka Kasia Grzesiek. Wydawnictwo Embryo Nagrania. Album dotarł do 7. miejsca listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Formacja została nagrodzona nagrodą Sztosy 2014 za singiel „Ciężki zawód” pochodzący z tej płyty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK