Biletomat Koncerty Warszawa Rae Sremmurd

Koncerty: Rae Sremmurd

Bilety na koncert

Rae Sremmurd

termin

Czw, 26 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 25 lis 2015 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 16:00

90 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rae Sremmurd w warszawskiej Proximie.

Rae Sremmurd
Swae Lee
Slim Jimmy

Zapraszamy na pierwszy polski koncert hip-hopowego duetu Rae Sremmurd! Bracia Khalif "Swae Lee" Brown oraz Aaquil "Slim Jimmy" Brown wystąpią 26 listopada w Warszawie w klubie Proxima!

drzwi: 19:00, start:  20.00

Występ promował będzie debiutanckiego longplaya formacji zatytułowanego "SremmLife". Album ukazał się w styczniu tego roku i zadebiutował na bardzo wysokim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200 (piąta pozycja). Pierwszym singlem był utwór "No Flex Zone" (www.youtube.com/watch?v=p2cQSPRTdhg), który doczekał się także oficjalnego remiksu w wykonaniu Nicki Minaj oraz Pusha T. Płyta zebrała świetne recenzje zarówno w amerykańskich, jak i polskich mediach. Serwis Popkiller uznał "SremmLife" za "fajne rozpoczęcie roku 2015 w rapie, wesoło i z pazurem", zaś portal Stereogum wybrał album na płytę tygodnia. Krążek docenił także prestiżowy Pitchfork przyznając mu wysoką ocenę 7.8.

Duet z Atlanty uważany jest za wielką nadzieję amerykańskiego hip-hopu. Warto zobaczyć braci Brown na początku ich artystycznej drogi!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.p

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK