Biletomat Koncerty Rae Sremmurd

Koncerty: Rae Sremmurd

Bilety na koncert

Rae Sremmurd

termin

Czw, 26 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 25 lis 2015 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 26 lis 2015 16:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Rae Sremmurd w warszawskiej Proximie.

Rae Sremmurd
Swae Lee
Slim Jimmy

Zapraszamy na pierwszy polski koncert hip-hopowego duetu Rae Sremmurd! Bracia Khalif "Swae Lee" Brown oraz Aaquil "Slim Jimmy" Brown wystąpią 26 listopada w Warszawie w klubie Proxima!

drzwi: 19:00, start:  20.00

Występ promował będzie debiutanckiego longplaya formacji zatytułowanego "SremmLife". Album ukazał się w styczniu tego roku i zadebiutował na bardzo wysokim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200 (piąta pozycja). Pierwszym singlem był utwór "No Flex Zone" (www.youtube.com/watch?v=p2cQSPRTdhg), który doczekał się także oficjalnego remiksu w wykonaniu Nicki Minaj oraz Pusha T. Płyta zebrała świetne recenzje zarówno w amerykańskich, jak i polskich mediach. Serwis Popkiller uznał "SremmLife" za "fajne rozpoczęcie roku 2015 w rapie, wesoło i z pazurem", zaś portal Stereogum wybrał album na płytę tygodnia. Krążek docenił także prestiżowy Pitchfork przyznając mu wysoką ocenę 7.8.

Duet z Atlanty uważany jest za wielką nadzieję amerykańskiego hip-hopu. Warto zobaczyć braci Brown na początku ich artystycznej drogi!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.p

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK