Biletomat Koncerty Sarius x PlanBe - Zabrze

Koncerty: Sarius x PlanBe - Zabrze

Bilety na koncert

Sarius x PlanBe - Zabrze

termin

So, 09 marca 2019 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

Agencja Artystyczna Perspektywy

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 sty 2019 15:28

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 23 sty 2019 15:11

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 mar 2019 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Sarius x PlanBe - Zabrze

Sarius, PlanBe

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Sariusem i PlanemBe. Dwa koncerty, dwójka znakomitych artystów, dwie odmienne osobowości i dwa niepodrabialne style. Atmosfera jaką stworzą w klubie CK Wiatrak napełni was wyjątkową energią i dawką endorfin, powodują, że wieczór ten przejdzie do historii!

Sarius to młody i utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem „Blisko leży obraz końca”. Od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Album w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskał bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”.
PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej, jeden z diamentów korony QueQuality. Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Obecnie artysta promuje swój najnowszy krążek, zatytułowany Moda.

Sarius x PlanBe w Zabrzu
09.03.2019 r. start godz. 20:00
Klub CK Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Wzór zgody do pobrania: https://tiny.pl/tq6j8
Organizator – Agencja Artystyczna Perspektywy

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty: Sarius!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK