Biletomat Koncerty Soley

Koncerty: Soley

Bilety na koncert

Soley

termin

Czw, 21 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

I pula

dostępna do
Pt, 20 lut 2015 11:13

59 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsca stojące)

II Pula

dostępna do
Czw, 21 maj 2015 16:00

69 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Trasa koncertowa Soley po Polsce!

Soley

Sóley - niezwykła Islandka powraca na koncerty do Polski i zapowiada nowy piosenkowy album „Ask The Deep"! Nad Wisłą artystka zagra aż czterokrotnie: 21 maja w Warszawie („Basen)”, dzień później w Katowicach („Rialto”), 23 maja w Poznaniu („Eskulap”) i na koniec – 24 maja we Wrocławiu („Eter”).

Sóley, choć z pozoru krucha, delikatna i introwertyczna, obdarzona jest jednak ogromną wrażliwością, wspaniałym muzycznym talentem i sporą sceniczną charyzmą. Nic zatem dziwnego, że uroczej dziewczynie z Islandii od lat kibicuje spore grono niezwykle oddanych fanów. Jej płytowy debiut We Sink'" okazał się bestsellerem w całej Europie, zaś jej największy przebój "Pretty Face" ma w serwisie youtube już niemal 20 milionów odsłuchań! Twórczość Sóley stawia się w jednym rzędzie obok dokonań rodaków z Múm i Sigur Ros, ale także Lykke Li czy CocoRosie jednak Islandka pewnie podąża własną artystyczną ścieżką. Absolwentka Icelandic Art Academy w zakresie pianina i kompozycji w ubiegłym roku wydała przepiękny album z pianistycznymi impresjami „Krómantík”, który - pomimo niekomercyjnego charakteru - przyjęto nadspodziewanie ciepło. Zeszły rok był dla niej ważny także na prywatnym gruncie - Sóley Stefánsdóttir została szczęśliwą mamą. Po niedługiej przerwie wróciła jednak do studia, by nagrać nowy zestaw magicznych piosenek. O albumie „We Sink” pisano: „brzmi jak sen, równocześnie słodki i dziwaczny“, a pierwsze zapowiedzi zwiastują, że premierowy krążek będzie jeszcze bardziej niezwykłym doświadczeniem.

Islandka zapowiada, że płyta za „Ask The Deep” będzie osobistą i poetycką muzyczną podróżą. „Trzeba zmierzyć się ze swoją baśnią” - śpiewa w jednej z piosenek.

Niedługo po premierze Sóley z zespołem ponownie odwiedzi Polskę - 21 maja zagra koncert w warszawskim „Basenie”, dzień później wystąpi w „Rialto” w Katowicach, 23 maja zobaczymy ją w poznańskim klubie Eskulap, a na koniec – 24 maja w „Eterze” we Wrocławiu.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Soley

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK