Biletomat Koncerty Sonbird

Koncerty: Sonbird

Bilety na koncert

Sonbird

termin

Pon, 22 października 2018 godz. 19:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Nd, 21 paź 2018 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Pon, 22 paź 2018 15:00

42 PLN

Wyprzedane 

📄Sonbird wystąpi w Stodole!

Sonbird

otwarcie drzwi 18:00 / start koncertu 19:00

22 października w Klubie Stodoła zagra indierockowa formacja Sonbird. Zespół wystąpi na Open Stage. Bilety na koncert dostępne w sprzedaży!

Zespół Sonbird tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Ich dotychczasowy dorobek sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Debiutancka płyta –której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku nakładem Jazzboy Records – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

Rok 2018 rozpoczęli z wyróżnieniem przyznanym przez 70. wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie "SANKI" Gazety Wyborczej, okrzyknęli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej.

Na początku lipca nakładem Jazzboy Records w wersji fizycznej ukazało się miniwydawnictwo "Sonbird EP". Na swoim koncie mają trzy single ("Ląd", "Głodny" oraz najnowszy "Hel"), które gościły w ogólnopolskich i lokalnych rozgłośniach radiowych zdobywając mnóstwo pozytywnych komentarzy. Single "Głodny" oraz "Hel" znalazł się także na Liście Przebojów Radiowej Trójki, MUZO.FM, warszawskiego RDC, Radia Afera w Poznaniu, Polskiego Radia Rzeszów oraz Katowice.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK