Biletomat Koncerty Soniamiki & Daniel Spaleniak

Koncerty: Soniamiki & Daniel Spaleniak

Bilety na koncert

Soniamiki & Daniel Spaleniak

termin

So, 05 listopada 2016 godz. 19:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 lis 2016 12:53

20 PLN

Wyprzedane 

📄soniamiki i Daniel Spaleniak w Sfinksie!

soniamiki
Daniel Spaleniak

Soniamiki i Daniel Spaleniak wyruszyli tej jesieni w trasy koncertowe po Polsce, a 5 listopada spotkają się na koncercie w Sopocie! Nie może Was zabraknąć!

12 października wyszedł nowy teledysk Soniamiki do drugiego singla z płyty “Federico” pod tytyłem “BWA”. W klipie zagrała znana z oskarowego filmu “Ida”, aktorka Agata Trzebuchowska! Obejrzyjcie go tutaj!

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico” odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

“Federico”, trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: “Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost,” pisze Jacek Marczuk z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: “bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album.”

Daniel Spaleniak jest 23-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia.

Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na Amerykańskim rynku w związku z czym jego piosenkę Back Home można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu Elementary, a Why w popularnej produkcji The Path.

„Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66.” Jarek Szubrycht

Do tej pory Daniel wydał dwa albumy; Dreamers, który jak zauważyła Agnieszka Szydłowska w Programie Alternatywnym na antenie Trójki, jest bardzo dobrze ułożony. Drugi Back Home, ukazał się w 2016 roku ale Daniel już pracuje nad kokejnym wydawnictwem. Oprócz tego zagrał na tak kultowych festiwalach jak między innymi Opener, Halfway czy Soundrive oraz w sierpniu tego roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK