Biletomat Koncerty Poznań Soulful Melodies - KC Nwokoye

Koncerty: Soulful Melodies - KC Nwokoye

Bilety na koncert

Soulful Melodies - KC Nwokoye

termin

So, 23 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 14 maj 2015 08:46

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄KC Nwokoye w Ptapty!

KC Nwokoye to nigeryjski wokalista, kompozytor i autor tekstów mieszkający w Polsce. Inspirują go artyści tacy jak John Legend, Nat King Cole, Sade, Ayo czy Nneka i tak jak u nich, usłyszymy u KC dużo dobrego soulu oraz R&B z wpływami etnicznymi.

KC zawdzięcza swą popularność w Polsce programom takim jak „X-Factor” i „Dzień Dobry TVN”, w których brał udział. Jego głos pojawił się na ścieżce dźwiękowej do polskiego filmu o tytule „Yuma” (cover piosenki „Ice Ice Baby”). Ponadto, KC znalazł się w czołówce artystów biorących udział w Festiwalu Afrykańskim, który odbył się w 2011 roku w Zabrzu oraz wielokrotnie koncertował z orkiestrą symfoniczną.
Obecny materiał wokalisty to muzyka nieco spokojniejsza, bardziej wyrafinowana i nastrojowa, z wykorzystaniem ciekawej instrumentacji oraz w niepowtarzalnych aranżacjach. Niedawno na rynku muzycznym ukazał się jego nowy album „Shine”. Znajdują się na nim single „Caroline”, „Home” oraz „Shine”, które spotkały się z ciepłym przyjęciem polskiej publiczności oraz dużym uznaniem ze strony międzynarodowych wspólnot muzycznych. Utwory stały się niezwykle popularne wśród internautów. Piosenki emitowane są przez liczne polskie stacje radiowe oraz telewizyjne. Pierwszym singlem jest piosenka „Caroline”, do której teledysk zrealizowany został w Żorach. Producenci telewizyjni docenili talent wokalisty i KC Nwokoye został zaproszony na scenę programu Dzień Dobry TVN, gdzie na żywo wykonał utwór, wziął również udział w nagraniu dla polskiej edycji BalconyTV w Warszawie. „Shine” to zbiór pełen harmonijnych dźwięków połączonych z energiczną muzyką, zapewniającą poczucie komfortu i rozrywki. Każdy utwór na płycie jest pełen pasji, intymności i pozytywnych wibracji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.