Biletomat Koncerty Steve Vai

Koncerty: Steve Vai

Bilety na koncert

Steve Vai

termin

Pon, 20 czerwca 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Steve Vai w innym terminie i miejscu.


 

📄Steve Vai w warszawskiej Progresji!

Steve Vai

Agencja Go Ahead z przyjemnością może ogłosić, że 20 czerwca w warszawskiej Progresji, w ramach Passion and Warfare 25th Anniversary Tour, wystąpi Steve Vai!

wejście - 19:00
start - 20:00

Wyjątkowa okazja dla fanów - Steve Vai wprowadził do sprzedaży pakiety meet&greet na warszawski koncert! Szczegóły w poniższym linku. Ważne: uczestnicy meet&greet muszą oddzielnie zakupić także bilet na koncert!

June 20th – Warsaw: http://future-beat.com/event.cfm?id=238012&cart

Vai jest prawdziwym wirtuozem gitary, wizjonerskim kompozytorem i producentem muzycznym, uznawanym powszechnie za jednego z najlepszych gitarzystów wszechczasów. Gry na gitarze zaczął się uczyć w wieku 12 lat od samego Joe Satrianiego, zaś w wieku lat 18 zaczął karierę u boku Franka Zappy. Przez te wszystkie lata zdobył wiele nagród – od statuetek Grammy zaczynają, a na Les Paul Awards kończąc. Na swoim koncie ma około 60 płyt, a w jego dyskografii znajdują się m.in. albumy nagrane wspólnie z Zappą, Davidem Lee Rothem czy Whitesnake. Vai wciąż uczy też młodych adeptów sztuki grania na gitarze, m.in. w ramach Vai Academy.

Na 2016 rok przypada 25. rocznica wydania albumu „Passion and Warfare”, dlatego tegoroczna trasa koncertowa będzie wyjątkowa.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!