Biletomat Koncerty Zabrze STRACHY NA LACHY

Koncerty: STRACHY NA LACHY

Bilety na koncert

STRACHY NA LACHY

termin

Pt, 27 października 2017 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 paź 2017 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Trasa promująca nową płytę!

STRACHY NA LACHY

Piątek , godz: 20.00

Strachy na Lachy kończą nagrywać swój szósty, studyjny album. Płyta nazywać się będzie „Przechodzień o wschodzie” i ukaże się pod koniec września tego roku. Po albumie !TO!, płycie o wyraźnie rockowym charakterze, najnowsze dziecko Strachów utrzymane będzie w stylu Stoppop. Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku. Znajdzie się na niej dużo ładnych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Nie zabraknie też utworów ostrzejszych. Taki właśnie będzie drugi singiel z „Przechodnia o wschodzie”, którego spodziewać się możemy w połowie września.
Pierwszym singlem z płyty była piosenka „Twoje motylki”. Utwór był piosenką dnia w Trójce, wszedł również do głównego notowania trójkowej listy przebojów.
Trasa koncertowa promująca nowe strachowe dziecko rozpocznie się 6 paździenika. Zespół zagra w jej trakcie 13 koncertów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Strachy na Lachy

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK