Biletomat Koncerty Tak Brzmi Miasto 2017: Klub Barka

Koncerty: Tak Brzmi Miasto 2017: Klub Barka

Bilety na koncert

Tak Brzmi Miasto 2017: Klub Barka

termin

So, 11 listopada 2017 godz. 20:30

miejsce

Barka
Podgórska 16, 31-052 Kraków

organizator

Fundacja Krakowska Scena Muzyczna

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 10 lis 2017 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Kuba Duda / Impro KRK wystąpi w Klubie Barka!

Kuba Duda / Impro KRK

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2017: WSPÓŁPRACA to już szóste wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto! Skierowane jest przede wszystkim do branży muzycznej – menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą, ale także fanów żywo zainteresowanych sytuacją na polskim rynku muzycznym. 11-12 listopada w Krakowie, w kompleksie przy ul. Krakowskiej 41, na którego terenie znajdują się niezależne inicjatywy - przede wszystkim Teatr Nowy Proxima, ale też klubokawiarnia Literacka czy galeria sztuki Off-Frame spotykać się będziemy na panelach dyskusyjnych, warsztatach, wykładach i spotkaniach. Z kolei część festiwalowa odbędzie się w bliskim sąsiedztwie kompleksu, na Kazimierzu, w klubach Piękny Pies, Alchemia, Magazyn Kultury, Barka Alrina czy Drukarnia. Zagrają na niej krakowskie zespoły reprezentujące lokalne kolektywy muzyczne: Attention Please!, Karoryfer Lecolds, Wynik Współpracy, Loose Wire, ArsLatrans i Krakowska Scena Muzyczna.

Widzimy się w listopadzie w Krakowie! A tak było w zeszłym roku podczas festiwalu Tak Brzmi Miasto:
https://www.youtube.com/watch?v=Vt7Wmm1GZ_0

---

BARKA
start: 20:30

Kuba Duda - Wprawny obserwator krakowskiej muzyki widział Kubę Dudę w szeregach Vladimirskiej, the Silver Owls, Patrick the Pan czy Teddy Jr. and the Undertakers. Pod swoim nazwiskiem gra na gitarze. Nie śpiewa. Jeżeli jednak w tym momencie pomyśleliście: „E, nuda” to nie możecie bardziej się mylić. Fakt, jest to instrumentalna muzyka ilustracyjna, ale jest to też muzyka z gatunku tych, które momentalnie wciągają słuchacza w swój świat i nie chcą z niego wypuścić. Otwarte przyznawanie się Kuby do inspiracji filmami Lyncha i Jarmuscha jest niepotrzebne – to słychać! Zazwyczaj zresztą jego koncertom towarzyszą wizualizacje i nieme filmy. Tym razem będzie towarzyszyć mu… teatr. A konkretnie Impro KRK – składająca się w większości z zawodowych aktorów, absolwentów krakowskiej PWST grupa improwizatorów. Piszą tak: „Teatr improwizowany opiera się na spontaniczności, tworzeniu scenariusza na oczach widzów. Inspiracją przedstawień są często sugestie padające z widowni, a scenariusz jako taki nie istnieje. Dzięki temu widz staję się świadkiem niepowtarzalnego wydarzenia.” Na teatrze się co prawda nie znamy, ale tak nam się to spodobało, że pomyśleliśmy: gdzie, jak nie u nas, jest miejsce na taką współpracę?

https://www.youtube.com/watch?v=OKdqOiiIxco
--

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.takbrzmimiasto.pl

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK