Biletomat Koncerty Te-Tris Definitywnie

Koncerty: Te-Tris Definitywnie

Bilety na koncert

Te-Tris Definitywnie

termin

So, 05 grudnia 2015 godz. 21:00

miejsce

Klub 55
Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 gru 2015 15:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Premierowy koncert najnowszej płyty Te-Tris Definitywnie!

Te-Tris

5 grudnia 2015 r. Live2Listen zaprasza do 55 na premierowy koncert najnowszej płyty Te-Tris Definitywnie!

Od mocnego wejścia na scenę rapową i solowego debiutu Te-Trisa minęło już 6 lat. Raper z Siemiatycz po drodze zdążył czerpać inspirację z klasycznych jak i nowoczesnych brzmień i wyrobić sobie swój własny, unikatowy styl, który wykształcił się w dużej mierze dzięki licznym występom podczas bitew freestyle'owych.

Po nowatorskim muzycznie albumie "Lot 2011" oraz wspólnym projekcie z Pogzem pt. "Teraz", Te-Tris z krążkiem "Definitywnie" powraca klimatem do swoich pierwszych wydawnictw.

Muzycznie album to efekt pracy Te-Trisa, który odpowiada za wyprodukowanie wszystkich bitów. Szlifem całości, koprodukcją i dograniem partii instrumentów zajął się znany z wieloletniej współpracy z raperem Tede, warszawski producent – Sir Michu. Wspólna praca artystów finalnie złożyła się na brzmienie najwyższej próby. Autorem okładki jest Ogryz42, grafik odpowiedzialny również za covery wcześniejszych wydawnictw rapera z Siemiatycz, między innymi "Naturalnie EP" oraz "Dwuznacznie".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK