Biletomat Koncerty Te-Tris Definitywnie

Koncerty: Te-Tris Definitywnie

Bilety na koncert

Te-Tris Definitywnie

termin

So, 05 grudnia 2015 godz. 21:00

miejsce

Klub 55
Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 gru 2015 15:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Premierowy koncert najnowszej płyty Te-Tris Definitywnie!

Te-Tris

5 grudnia 2015 r. Live2Listen zaprasza do 55 na premierowy koncert najnowszej płyty Te-Tris Definitywnie!

Od mocnego wejścia na scenę rapową i solowego debiutu Te-Trisa minęło już 6 lat. Raper z Siemiatycz po drodze zdążył czerpać inspirację z klasycznych jak i nowoczesnych brzmień i wyrobić sobie swój własny, unikatowy styl, który wykształcił się w dużej mierze dzięki licznym występom podczas bitew freestyle'owych.

Po nowatorskim muzycznie albumie "Lot 2011" oraz wspólnym projekcie z Pogzem pt. "Teraz", Te-Tris z krążkiem "Definitywnie" powraca klimatem do swoich pierwszych wydawnictw.

Muzycznie album to efekt pracy Te-Trisa, który odpowiada za wyprodukowanie wszystkich bitów. Szlifem całości, koprodukcją i dograniem partii instrumentów zajął się znany z wieloletniej współpracy z raperem Tede, warszawski producent – Sir Michu. Wspólna praca artystów finalnie złożyła się na brzmienie najwyższej próby. Autorem okładki jest Ogryz42, grafik odpowiedzialny również za covery wcześniejszych wydawnictw rapera z Siemiatycz, między innymi "Naturalnie EP" oraz "Dwuznacznie".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK