Biletomat Koncerty Tede / Vanillahajs

Koncerty: Tede / Vanillahajs

Bilety na koncert

Tede / Vanillahajs

termin

Pt, 18 września 2015 godz. 23:00

miejsce

KLUB BEDROOM
Moniuszki 4a., 90-001 Łódź

organizator

L2L

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 wrz 2015 14:46

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 16 wrz 2015 11:13

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 wrz 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Tede / Vanillahajs!

Tede, Sirmich, Dj Tuniziano, Pan Zgrywus

Już 18 września Live2Listen i Wielkie Joł zapraszają do Łodzi na koncert premierowy najnowszej plyty Tede ‪#‎VANlLLAHAJS‬!

Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku.

Tede został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na Festivalu w Opolu w kategorii Hip-hop.

#VANlLLAHAJS to trzynasty, solowy album Tede. Płyta w całości została wyprodukowana w Wielkie Joł Studio przez Sir Micha, który zadbał o jej brzmienie w najdrobniejszych detalach.

Sama wytwórnia tak opisuje krążek:

"Choć VANILLAHAJS brzmi bardzo nowocześnie, to starsi fani Tede też nie będą zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a."

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Tede

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK