Biletomat Koncerty The Air We Breathe - Album Tour

Koncerty: The Air We Breathe - Album Tour

Bilety na koncert

The Air We Breathe - Album Tour

termin

Wt, 25 grudnia 2018 godz. 22:00

miejsce

Parlament
ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk

organizator

Volta Media Ltd.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 gru 2018 15:39

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 gru 2018 16:38

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 gru 2018 18:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Richard Durand w klubie Parlament!

Richard Durand

Richard Durand jest artystą, który od dziesięcioleci ugruntowuje swoją pozycję w topowym transie. Od pierwszego włamania się na scenę z remiksami dla Tiësto. W 2007 otrzymał od Tiësto tytuł Tip For The Top.
W ciągu dziesięciu lat, które nastąpiły po jego przełomowym roku, Richard Durand znalazł się w pierwszej setce corocznego sondażu DJ Magazine na nie mniej niż pięciu różnych okazjach, wydał trzy świetnie przyjęte albumy artystów ("Always The Sun", "Wide Awake" i "vs The World"), zmiksowano sześć edycji legendarnej serii "In Search Of Sunrise" i wykonano na wielu największych światowych scenach, w tym legendarnych markach, takich jak Trance Energy, A State Of Trance, Dreamstate, Sensation, Mayday , Godskitchen Global Gathering, Avalon, Zouk i Ministry Of Sound.

W 2015 roku Richard wprowadził na rynek swoją własną markę "Reloaded", napędzaną jego pasją do undergroundowych i ciężko brzmiących dźwięków w transie. Deklaracja misji dla Reloaded była jasna i prosta: "trudniejsza, szybsza, większa, odważniejsza ... ciemniejsza!" Reaktywowana etykieta osiągnęła cel daleko idące wsparcie dla DJ-a i radia z utworami takimi jak "Art Of Noise", Insincere ", przeróbka Tiësto" Traffic "Richarda i ostatni solowy singiel" Savage ", uderzające w górne szeregi trance'u Beatport.
Gdy wchodzimy w 2018 roku, Richard planuje podnieść poprzeczkę po raz kolejny z wyczekiwanym czwartym albumem artysty "The Air We Breathe" z okazji Black Hole Recordings w październiku. W międzyczasie mamy do czynienia z ogromną masą nowych singli o bardziej ostrych dźwiękach, w tym "Pelican Rouge" na wytwórni Sean Tyas 'Degenerate. Singiel "The Air I Breathe" w wytwórni Mark Sherry's Outburst oraz ekscytująca współpraca z Marco V na Reloaded.

Przy tak wielu relokowanych działaniach jasne jest, że jest to coś więcej niż tylko re-brand dla Richarda Duranda... to muzyczna rewolucja! "Harder, Faster, Bigger, Bolder... Darker!"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK