Biletomat Koncerty THE DUMPLINGS

Koncerty: THE DUMPLINGS

Bilety na koncert

THE DUMPLINGS

termin

Czw, 19 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Toya Studios Sp. z.o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 15:00

40 PLN

Wyprzedane

Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 lis 2015 15:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄THE DUMPLINGS W KLUBIE WYTWÓRNIA!

THE DUMPLINGS

Laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku za 2014 rok.

Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty, opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych. Taneczny smutek, chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem.

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na facebooku (aktualnie jest ich ponad 62 tysiące) a wraz z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już 115 od września 2013.

2014 rok był dla zespołu czasem intensywnej pracy. W styczniu nagrywana była płyta w domowym studiu Bartosza Szczęsnego z Rebeki (który był producentem krążka). Piosenki The Dumplings znalazły się w fimie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY” Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Powstała także muzyka specjalnie napisana przez Kubę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Premiera albumu „No Bad Days” (13.05.2014) zbiegła się z koncertami w Anglii na festiwalach Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton i Londynie. Płyta promowana była koncertowo przez całe lato i jesień 2014 (m.in. Off Festival, Grape Festival na Słowacji czy United Island w Pradze)

W 2015 roku zespół promował swoją muzykę za granicą. Zagrał koncert w Paryżu podczas imprezy Polish Fashion Now, w Meksyku na Festiwalu filmowym Short Waves oraz cztery koncerty w Tokio w ramach japońskiej trasy koncertowej.

Podczas entuzjastycznie przyjętego przez publikę koncertu na Openerze 2015 (15 tysięcy osób zgromadziło się w TentStage) the Dumplings zagrali nowe utwory, które znajdą się na
drugiej płycie zespołu „Sea You Later”, której premiera jest zaplanowana na 13 listopada 2015.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK