Biletomat Koncerty Warszawa The KDMS - Smolna Koncertowa

Koncerty: The KDMS - Smolna Koncertowa

Bilety na koncert

The KDMS - Smolna Koncertowa

termin

Pt, 23 Czerwiec 2017 godz. 20:30

miejsce

Smolna
ul. Smolna 38, 00-375 Warszawa

organizator

Smolna

Bilety

Bilety chwilowo niedostępnePoszukaj wydarzenia The KDMS - Smolna Koncertowa w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄The KDMS wystąpi w Smolnej

The KMDS


"Z wielką przykrością informujemy, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert zespołu The KDMS przewidziany na 7.04.2017 w klubie Smolna, zostaje przełożony na czerwiec. Dokładny termin koncertu zostanie ogłoszony wkrótce. Zakupione bilety zachowują ważność."

 

 

Po świetnej inauguracji cyklu Smolna: Koncertowa z udziałem Pola Rise, zapraszamy na kolejne wydarzenie, podczas którego tym razem wystąpi grupa The KDMS.

Projekt tworzą doświadczony i bardzo zdolny producent, Max Skiba oraz niezwykle charakterystyczna wokalistka z Wielkiej Brytanii, czyli Kathy Diamond. Duet oficjalnie zadebiutował w 2009 wydawnictwem dla znanej, międzynarodowej wytwórni Gomma Records, gdzie swoje produkacje wydawali m.in. również tacy artyści, jak Trentemøller, WhoMadeWho czy Dimitri From Paris. To tam ukazały się pierwsze EPki autorstwa The KDMS i ich pierwszy pełny album pt. "Kinky Dramas And Magic Stories", który zebrał fantastyczne recenzje.

Pod koniec roku 2016 ukazała się druga długogrająca płyta duetu – "New Old Normal". Wydawnictwo tym razem znalazło się w katalogu jednej z najbardziej cenionych wytwórni w naszym kraju, czyli U Know Me Records, współpracującej chociażby z takimi projektami, jak RYSY, The Dumplings czy xxanaxx. Materiał z albumu zawiera 10 utworów, które łączą elementy różnych brzmień elektroniki, popu i disco. Utwory z nowego krążka The KDMS będzie można usłyszeć właśnie podczas koncertu na Smolnej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.