Biletomat Koncerty Warszawa The Underachievers - Smolna Koncertowa

Koncerty: The Underachievers - Smolna Koncertowa

Bilety na koncert

The Underachievers - Smolna Koncertowa

termin

Wt, 11 Lipiec 2017 godz. 20:30

miejsce

Smolna
ul. Smolna 38, 00-375 Warszawa

organizator

Smolna

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 26 czerw 2017 09:00

59 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 11 lip 2017 18:00

70 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Underachievers w Warszawie podczas Smolnej Koncertowej

The Underachievers

The Underachievers to hip-hopowy duet z Brooklynu. AKTHESAVIOR i Issa Gold spotkali się w 2012 roku i są członkami ruchu Beast Coast, a także wpływowymi graczami na nowojorskiej scenie, znanymi ze świetnych tekstów nagranych na porywających bitach.

Zanim „AK” i Issa zaczęli razem rymować, minęło trochę czasu, choć już podczas pierwszej rozmowy obaj wyrazili chęć wejścia w psychodelikę. Niedługo potem podpisali kontrakt w wytwórni należącej do Flying Lotusa – Brainfeeder i wydali debiutancki mixtape pt. „Indigoism”. Jako przyjaciele innych wpływowych raperów z Beast Coast, czyli Flatbush Zombies, znali wartość współpracy i wierzyli, że odpowiednie środowisko oraz chęci wystarczą, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Obecnie The Underachievers mogą pochwalić się trzema świetnie przyjętymi mixami – „Indigoism”, „Lord of Flatbush” i „It Happened in Flatbush”, debiutanckim albumem „Cellar Door – Terminus Ut Exordium” oraz popularnym „Clockwork Indigo”, czyli EP-ką nagraną z wcześniej już wspomnianymi Flatbush Zombies. Artyści po wyruszeniu w trasę koncertową wyprzedali wszystkie koncerty w Ameryce Północnej, Europie i Kanadzie. W roku 2015 wydali drugi długo-grający album pt. „Evermore – The Art of Duality”, a na kwiecień 2017 roku planują wydanie najnowszego projektu – „Renaissance”.

Uwielbiane zarówno przez fanów, jak i krytyków hity „So Devilish”, „Gold Soul Theory” czy „Herb Shuttles” dowodzą, że Underachievers portafią znaleźć równowagę między przecieraniem nowych szlaków a masową popularnością. „AK” i Issa stali się bardziej ambitni, ponieważ udało im się doszlifować swoje rzemiosło i w ciekawy sposób przekazać przemyślenia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.