Biletomat Koncerty The View Live presents: Natalia Nykiel on the rooftop!

Koncerty: The View Live presents: Natalia Nykiel on the rooftop!

Bilety na koncert

The View Live presents: Natalia Nykiel on the rooftop!

termin

Pt, 22 kwietnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 kwi 2016 00:29

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 21 kwi 2016 13:47

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 kwi 2016 16:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄Natalia Nykiel w The View!

Natalia Nykiel

Kolejna odsłona cyklu koncertowego The View Live - tym razem już na naszym rooftopie! 122 metry nad ziemią zaprezentuje nam się kolejna gwiazda - Natalia Nykiel z zespołem!

W CENIE BILETU JEST AFTERPARTY

UWAGA! Wejście na koncert tylko dla osób pełnoletnich.

Uwaga!
W związku z nasilającymi się informacjami o fałszywych stronach oferujących bilety na koncerty w naszym klubie informujemy że nasze bilety dostępne są do kupienia jedynie na platformie biletomat.pl

Natalia Nykiel – wokalistka, autorka tekstów, muzyk.

Mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku. Wprowadzeniem do jej pełnoprawnego debiutu było wydanie w sierpniu 2014 roku EPki „Lupus” i zaprezentowanie teledysku do pierwszego singla „Wilk”. Obraz w reż. Martyny Iwańskiej (pierwszy w Polsce w całości kręcony metodą 360°) został wyróżniony w prestiżowym konkursie „Prześwietlamy rok 2014” serwisu musicis.pl i internautów zdobywając tytuł Najlepszego Polskiego Videoclipu.

23 kwietnia 2015 premierę miał longplay „Lupus Electro”. Świat „Lupus Electro” to połączenie matematycznie skończonych elektronicznych brzmień z zawartą w tekstach nieprzewidywalnością pierwotnych instynktów.

Punktem wyjścia do stworzenia koncepcji albumu był komputerowy błąd. Error, który wydobywa się spośród milionów powiązań elektronicznych jednostek, aby wyświetlony na ekranie nieodwołalnie zmienić tok zdarzeń – zatrzymać precyzyjny mechanizm i otworzyć przejście do równoległych światów. Artystka nieśmiało zaprasza słuchacza w tę niebezpieczną podróż, gdzie nie ma rzeczy pewnych, a kierunek zwiedzania wyznaczają biegnące wilki.

Zdaniem dziennikarzy wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Do współpracy zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu – produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek). Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.

Bez wątpienia mamy tu do czynienia ze spójną i odważną koncepcją artystyczną, która wnosi na polską scenę wiele świeżości. Potwierdzają to także zgodne opinie krytyków. Jedną z pierwszych osób zaintrygowanych twórczością Natalii był Piotr Metz, który oczarowany jej muzyczną odwagą rozbudził zainteresowanie dziennikarzy. Smaku temu nowatorskiemu wydawnictwu dodaje zastanawiająca oprawa graficzna albumu. To kolejny z elementów pozwalający wierzyć, że debiut Natalii Nykiel to niecodzienny, przemyślany i bez wątpienia godny uwagi alternatywny projekt, na który warto było czekać.

Natalia nie musiała długo czekać na docenienie branży i dziennikarzy. Album „Lupus Electro” zebrał szereg pozytywnych recenzji i znalazł się w większości zestawień podsumowujących rok 2014 w muzyce plasując się każdorazowo w ich czołówce. Teledysk do drugiego singla „Bądź duży” w zaledwie dwa miesiące od premiery został wyświetlony ponad 4 miliony razy i jest na drugim miejscu najczęściej odtwarzanych clipów w Polsce!

Artystka tuż po premierze płyty rozpoczęła koncerty promujące album. Jednymi z pierwszych były m.in. koncerty podczas Europejskich Targów Muzycznych CJG, przed kilkutysięczną publicznością podczas wspólnego koncertu z Ellą Eyre, czy w studiu im. Agnieszki Osieckiej w „Offensywie” Piotra Stelmacha w Radiowej Trójce. Natalia ma na koncie także szeroko komentowany w mediach opiniotwórczych występ z orkiestrą symfoniczną pod kierownictwem hiszpańskiego dyrygenta Diego Navarrro podczas koncertu w ramach 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie przed 12 tys. publicznością. W czerwcu 2015 premierę miało audiowizualne wydawnictwo Lupus Electro [Remixes EP], na którym znalazły się remixy utworów z debiutanckiego albumu artystki, autorstwa Kuby Karasia z zespołu The Dumplings, Envee’go, Fonai, Pawbeatsa, R.A.U. i Stasiaka oraz Pati Yang! Remixy cieszą się ogromną popularnością, czego dowodem są setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

Zamów bilety już teraz na Bileotmat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK