Biletomat Koncerty Warszawa Us The Duo

Koncerty: Us The Duo

Bilety na koncert

Us The Duo

termin

Śr, 29 marca 2017 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 28 mar 2017 23:59

69 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 29 mar 2017 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Us The Duo w warszawskiej Proximie!

US THE DUO

ZMIANA DATY I MIEJSCA KONCERTU!

Trasa koncertowa Us The Duo przeniesiona została na wiosnę 2017 roku. W Polsce zespół wystąpi 29 marca w warszawskim klubie Proxima. Bilety zakupione na poprzednią datę w Progresji zachowują ważność. Zapraszamy!

wejście 19:00, start: 20:00

Us The Duo, czyli Michael i Carissa Alvarado, to amerykańskie małżeństwo, grające folk pop. Od początku ich znajomość związana była z muzyką, ponieważ poznali się na planie teledysku. W 2013 roku rozpoczęli publikację coverów popowych hitów na portalu Vine, gdzie obserwuje ich około 5 milionów osób. W 2014 roku trafili pod skrzydła Republic Records, co jest uznawane za wielki sukces muzyków, ponieważ zostali pierwszymi, z którymi wytwórnia nawiązała współpracę na podstawie ich dokonań na Vine. Do tej pory wydali dwa albumy, „Us” w 2012 roku, i „No matter where you are” dwa lata później, a oprócz nich regularnie pojawiają się nowe single. Ich video na YouTube zbierają po kilkanaście milionów wyświetleń, a w grudniu ubiegłego roku opublikowali także „2015 top hits in 3.5 minutes”, gdzie w krótkim czasie coverują najpopularniejsze utwory roku.

https://www.youtube.com/watch?v=1tJ70Ov4JtM

Mogą pochwalić się także soundtrackiem do „Księgi życia”, którym został ich przebój „No matter where you are”. Na początku roku wyruszyli w światową trasę z zespołem Pentatonix.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Warszawie!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK