Biletomat Koncerty VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

Koncerty: VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

Bilety na koncert

VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

termin

Pt, 26 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

niePowiem
Nowy Świat 27, Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 25 lut 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 26 lut 2016 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Premiera płyty 'Infamia'

VNM

Już 26 lutego z okazji oficjalnego release’u płyty Manifesta, tej nocy w NiePowiem odbędą się dwa koncerty – autora wydawnictwa, a także gościa specjalnego: VNMa, który wraca z koncertem do Warszawy po kilku miesiącach przerwy z nowym materiałem - De Nekst Best Mixtape

VNM to jeden z najbardziej cenionych i oryginalnych raperów w kraju. Choć jego pierwszy oficjalny album ukazał się dopiero w 2011 roku, to ogromne grono publiki znało go już z poprzednich produkcji, które powstawały nawet 10 lat wcześniej. Liczba znanych, autorskich utworów artysty jest ogromna, a wśród nich można wymienić m.in. „Nigdy Więcej”, „Obiecaj Mi” czy „Na Weekend”. Co ważne, w ciągu kilkunastu lat działalności na scenie, VNM współpracował z takimi postaciami, jak Sokół, HIFI Banda, Pezet, Mes, Fokus, Donguralesko, Małolat, Onar, Pyskaty czy Eldo.

VNM
www.facebook.com/vnm.official

Wybór gościa specjalnego na premierę płyty Manifesta jest nieprzypadkowy, ponieważ obaj panowie niedawno nagrali wspólny kawałek pt. „Zrodzeni z grzechu”, który również znalazł się na krążku pt. „Infamia”.

Premierowy, legalny album Manifesta zostanie wydane nakładem labelu Siemanko. Co więcej, wsparcie i patronat zapewnia Koka Beats, a dystrybucją krązką zajmie się ceniona wytwórnia Warner Music Poland. Materiał z płyty został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

MANIFEST
www.facebook.com/MANIFESTBEATZ

Organizator:
Follow The Step
niePowiem

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl  

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK