Biletomat Koncerty VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

Koncerty: VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

Bilety na koncert

VNM & Manifest - premiera płyty 'Infamia'

termin

Pt, 26 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

niePowiem
Nowy Świat 27, Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 25 lut 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 26 lut 2016 17:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Premiera płyty 'Infamia'

VNM

Już 26 lutego z okazji oficjalnego release’u płyty Manifesta, tej nocy w NiePowiem odbędą się dwa koncerty – autora wydawnictwa, a także gościa specjalnego: VNMa, który wraca z koncertem do Warszawy po kilku miesiącach przerwy z nowym materiałem - De Nekst Best Mixtape

VNM to jeden z najbardziej cenionych i oryginalnych raperów w kraju. Choć jego pierwszy oficjalny album ukazał się dopiero w 2011 roku, to ogromne grono publiki znało go już z poprzednich produkcji, które powstawały nawet 10 lat wcześniej. Liczba znanych, autorskich utworów artysty jest ogromna, a wśród nich można wymienić m.in. „Nigdy Więcej”, „Obiecaj Mi” czy „Na Weekend”. Co ważne, w ciągu kilkunastu lat działalności na scenie, VNM współpracował z takimi postaciami, jak Sokół, HIFI Banda, Pezet, Mes, Fokus, Donguralesko, Małolat, Onar, Pyskaty czy Eldo.

VNM
www.facebook.com/vnm.official

Wybór gościa specjalnego na premierę płyty Manifesta jest nieprzypadkowy, ponieważ obaj panowie niedawno nagrali wspólny kawałek pt. „Zrodzeni z grzechu”, który również znalazł się na krążku pt. „Infamia”.

Premierowy, legalny album Manifesta zostanie wydane nakładem labelu Siemanko. Co więcej, wsparcie i patronat zapewnia Koka Beats, a dystrybucją krązką zajmie się ceniona wytwórnia Warner Music Poland. Materiał z płyty został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

MANIFEST
www.facebook.com/MANIFESTBEATZ

Organizator:
Follow The Step
niePowiem

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl  

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK