Biletomat Koncerty Poznań Waldemar Rychły & Dominika Dołżyńska

Koncerty: Waldemar Rychły & Dominika Dołżyńska

Bilety na koncert

Waldemar Rychły & Dominika Dołżyńska

termin

So, 07 Kwiecień 2018 godz. 19:30

miejsce

Kościół Ewangelicko-Augsburski
ul. Obozowa 5, 60-101 Poznań

organizator

Hpg Promotion Group Jerzy Hippmann

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 06 kwie 2018 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

I PULA

dostępna do
Pt, 06 kwie 2018 23:59

19 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
So, 07 kwie 2018 16:30

39 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

II PULA

dostępna do
So, 07 kwie 2018 16:30

19 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Waldemar Rychły i Dominika Dołżyńska w Poznaniu

Waldemar Rychły & Dominika Dołżyńska

drzwi: 19.00, start koncertu: 19.30

Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom i emerytom

Waldemar Rychły – muzyk, kompozytor, aranżer. Z wykształcenia architekt. Współtwórca, razem z bratem Maciejem, legendarnego Kwartetu Jorgi, istniejącego nieprzerwanie od połowy lat 80-tych, którego muzyka bazuje na elementach ludowej tradycji wielu narodów, korzysta z doświadczeń muzyki klasycznej i jazzu. Zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą, brał udział w wielu festiwalach. Współpracował z wieloma teatrami, obecnie jest również aktywnym twórcą muzyki filmowej. Ma na koncie kilkanaście płyt.
Dominika Dołżyńska - skrzypaczka, absolwentka poznańskiej akademii muzycznej, stale współpracująca z Teatrem Wielkim w Poznaniu, ale i muzykami sceny pop (Sylwia Grzeszczak, Łukasz Zagrobelny). Materiał, który usłyszymy jest współczesną adaptacją tradycyjnej muzyki romskiej, muzyki Kresów oraz Wielkopolski. Jej podstawę stanowią melodie spisane w XIX wieku przez Oskara Kolberga.

Lwia część koncertu zostanie wykonana na gitarę akustyczną i skrzypce, jednak będzie też szansa usłyszeć brzmienie indyjskiego instrumentu, jakim jest Sarod. Efektów zderzenia i przenikania się przeszłości z teraźniejszością będzie można posłuchać już niedługo. Serdecznie zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.