Biletomat Koncerty Poznań W.E.N.A. + KUBA KNAP

Koncerty: W.E.N.A. + KUBA KNAP

Bilety na koncert

W.E.N.A. + KUBA KNAP

termin

Pt, 13 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 12 mar 2015 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 13 mar 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄W.E.N.A. wystąpi w poznańskim Eskulapie

W.E.N.A.

W.E.N.A. znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Działalność muzyczną podjął pod koniec lat 90tych.

W 2005 roku artysta rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł Wyższe Dobro". Album wydany własnym nakładem odbił się szerokim echem na niezależnej scenie muzycznej, zyskując jednocześnie uznanie przedstawicieli tzw. „mainstream’owego” nurtu muzyki Rap.Pod koniec 2008 roku Wudoe związał się z duetem Rasmentalism.

Efektem współpracy tria był album "Duże Rzeczy". Projekt, ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość szybko zyskał popularność, doprowadzając tym samym do wielu koncertów grupy na terenie całego kraju. W 2011 roku W.E.N.A. debiutował pierwszym, legalnym, albumem długogrającym pt. "Dalekie Zbliżenia", który ukazał się nakładem niezależnej wytwórni Aptaun Records i okazał się jedną z najlepiej przyjętych płyt w 2011 roku. W lipcu 2013 nakładem tej samej wytwórni ukazał się album "Nowa Ziemia", przy którym Wudoe współpracował wyłącznie z jednym producentem - Stoną.

Album, ze względu na bardzo rozbudowaną i bogatą warstwę muzyczną oraz widoczne zmiany w stylistyce artystycznej, jaką wcześniej prezentował Wudoe, stał się bardzo głośnym tytułem fonograficznym w 2013 roku. Krążek debiutował na siódmym miejscu Olis, by w kolejnym tygodniu znaleźć się na trzeciej pozycji. Obecnie Wudoe to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana.

Muzycznie artystę wspiera dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów, W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK