Biletomat Koncerty W.E.N.A.

Koncerty: W.E.N.A.

Bilety na koncert

W.E.N.A.

termin

Pt, 20 października 2017 godz. 20:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Winiary Bookings

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 19 paź 2017 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 paź 2017 17:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄W.E.N.A. zagra w Poznaniu

W.E.N.A.

start: 20:00

W.E.N.A. znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Działalność muzyczną podjął pod koniec lat 90. XX w. Początkowo występował w nieistniejących już formacjach Głos Miasta i Ansambl. Pod koniec 2005 roku artysta rozpoczął pracę nad pierwszym projektem autorskim, noszącym tytuł "Wyższe Dobro". Album wydany własnym nakładem w dniu 16.04.2007 roku, odbił się szerokim echem na niezależnej scenie muzycznej, zyskując jednocześnie uznanie przedstawicieli tzw. „mainstream’owego” nurtu muzyki Rap. Pod koniec 2008 roku Wudoe związał się z duetem Rasmentalism. Efektem współpracy tria był album "Duże Rzeczy", który ujrzał światło dzienne 07.12.2009 roku. Projekt, ze względu na swoją nowatorskość, oryginalność i świeżość szybko zyskał popularność, doprowadzając tym samym do wielu koncertów grupy na terenie całego kraju. W dniu 27.05.2011 roku W.E.N.A. debiutował pierwszym, legalnym, albumem długogrającym pt. "Dalekie Zbliżenia", który ukazał się nakładem niezależnej wytwórni Aptaun Records i okazał się jedną z najlepiej przyjętych płyt w 2011 roku.

Obecnie Wudoe to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera Dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów. 05.07.2013 nakładem tej samej wytwórni ukazał się album "Nowa Ziemia", przy którym Wudoe współpracował wyłącznie z jednym producentem - Stoną. Album debiutował na siódmym miejscu OLiS, by w drugim tygodniu sprzedaży znaleźć się na trzeciej pozycji tego zestawienia. Okładka albumu projektowana prze Forina (projektowanie.org) zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Cover Artwards 2013 na najlepszą okładkę roku, organizowanym przez portal decybeledizajnu.pl W rankingu najlepszych artystów gatunku Rap/Hip-Hop, przeprowadzonym w 2012 roku przez magazyn Machina, Wudoe zajął 12 miejsce. Powszechnie uznaje się że jest to „najlepiej ubrany raper w Polsce”. Jego dyskografię zamyka EPka „Monochromy” wyprodukowana przez Quiza, a wydana przez kolektyw Unhuman/The Avenue. Ten krótki krążek dotarł aż na 4 miejsce listy OLiS.

Obecnie trwają pracę nad kolejnym krążkiem artysty. Wudoe niejednokrotnie zapowiadał za pośrednictwem swojego fanpage’a, że nowa płyta coraz bliżej, a praca w studio wre. Czy wyrobi się do koncertu w Poznaniu? My czekamy z niecierpliwością i zaciekawieniem!

https://www.facebook.com/wudoe/
http://www.wudoe.com
„2007” https://www.youtube.com/watch?v=j2LDh-dJP_w
„Najlepsze przed nami” https://www.youtube.com/watch?v=v_qDXOWAHq4
„Cytryny” https://www.youtube.com/watch?v=bjTD0EgJW14
„Lato w mieście” https://www.youtube.com/watch?v=Wn2d9kjU4dg

Zamów bilet już dziś na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK