Biletomat Koncerty XXANAXX FWRD TOUR

Koncerty: XXANAXX FWRD TOUR

Bilety na koncert

XXANAXX FWRD TOUR

termin

So, 19 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 paź 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 lis 2016 15:00

47 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Xxanaxx w ramach trasy “FWRD TOUR”.

XXANAXX

XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski.

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem. Michał zaś poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 i już po kilku miesiącach światło dzienne ujrzał debiutancki singiel duetu zatytułowany “Disappear”. W sierpniu 2013 roku nakładem wytwórni U Know Me Records ukazała się pierwsza ep-ka XXANAXXu, z której pochodzą także utwory “Broken Hope” i “Got U Under”.

Już tylko dzięki temu wydawnictwu zespół otrzymał zaproszenia na festiwale Open’er, Audioriver, Selector, Malta czy też brytyjski The Great Escape. Do tego doszły koncerty w czołowych klubach w całych kraju.

Efektem był tytuł “debiut roku 2013” przyznany zespołowi przez portal Brand New Anthem. Portal Muno.pl z kolei w 2014 roku nagrodził XXANAXX jako “zespół roku”.
Wydany już w barwach Warner Music Poland debiutancki album duetu zatytułowany “Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne, nie tylko w Polsce, ale też i za granicą. To z niej pochodzą popularne single “Story”, “Stay” oraz “Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów.

Po zakończeniu w grudniu 2015 roku udanej trasy koncertowej po Polsce XXANAXX oddał się pracy nad ich oczekiwanym drugim albumem. Jej owoce fani duetu poznają 3 czerwca, kiedy to swoją premierę będzie miała płyta zatytułowana „FWRD“.

19 listopada w warszawskiej Stodole odbędzie się koncert w ramach trasy “FWRD TOUR”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty XXANAXX Bilety na koncertową jesień w Warszawie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK