Biletomat Koncerty ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH "1976: A Space Odyssey"

Koncerty: ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH "1976: A Space Odyssey"

Bilety na koncert

ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH "1976: A Space Odyssey"

termin

So, 31 października 2015 godz. 19:00

miejsce

HWS Arena
Wyspiańskiego 33, 61-553 Poznań

organizator

Sollus

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bronze

Bronze

dostępna do
So, 31 paź 2015 14:18

50 PLN

Wyprzedane


Silver

Silver

dostępna do
So, 31 paź 2015 14:18

80 PLN

Wyprzedane


Gold

Gold

dostępna do
So, 31 paź 2015 14:18

100 PLN

Wyprzedane

 

📄"1976: A Space Odyssey" Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch

ZBIGNIEW WODECKI WITH MITCH & MITCH

„Zbigniew Wodecki” to debiutancka płyta długogrająca krakowskiego artysty. On sam twierdzi, że „nie zażarła”, ale sprzedaż szacowana na 50-80 tys. egzemplarzy to dziś marzenie większości muzyków wchodzących w świat szołbiznesu. Był rok 1976: muzyków formacji Mitch and Mitch nie było jeszcze na świecie, w najlepszym razie „tworzyli” pierwsze dźwięki na dziecięcych instrumentach.

W ciągu trzech kolejnych dekad Wodecki dopracował się statusu niekwestionowanej gwiazdy. Nagrywał płyty, współpracował ze słynnymi artystami, jego przeboje regularnie gościły radiu i telewizji. Nie wszystkim jego dokonania się podobały, fantazyjna fryzura była dla wielu obiektem drwin, ale nikt nie mógł mu zarzucić braków w wykształceniu muzycznym czy warunków głosowych. Zgoła odmiennie toczyły się losy członków formacji Mitch&Mitch. Macio Moretti i Bartek Magneto mieli udział w kilku ważnych projektach na polskiej scenie alternatywnej, ale pracę na własny rachunek – już jako doświadczeni artyści – rozpoczęli w 2002 roku. Śmiało i bezkompromisowo poczynali sobie w muzyce przeróżnej stylistyki, nawet w tak egzotycznych (z polskiej perspektywy) gatunkach, jak country czy blues. Duet szybko przerodził się w nonet, a w porywach – czyli podczas pierwszego scenicznego spotkania z Wodeckim (OFF Festival 2013) – liczył ponad 40 osób. To właśnie w Katowicach muzycy zaprezentowali projekt „1976: A Space Odyssey”, który okazał się spektakularnym sukcesem. Dzięki świeżym aranżom, dystansowi do samych siebie, a przede wszystkim dzięki miłości do muzyki, artyści tchnęli nowe życie w utwory, które mimo wielkiego potencjału, cztery dekady temu nie stały się szlagierami. Wydana niedawno płyta audio i DVD z katowickiego wydarzenia święci triumfy na listach bestsellerów.

Koncert w Poznaniu zaplanowany jest na jesień, ale w bilety warto zaopatrzyć się już dziś. Zarówno Zbigniew Wodecki, jak i Mitch and Mitch to artyści bardzo zapracowani – szansa na powtórkę może się nie nadarzyć zbyt szybko.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK