Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Zola Jesus - Sopot

Koncerty: Zola Jesus - Sopot

Bilety na koncert

Zola Jesus - Sopot

termin

Pt, 16 Listopad 2018 godz. 20:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Follow The Step

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 14 list 2018 09:21

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 16 list 2018 17:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Zola Jesus na 4 koncertach w Polsce!

Zola Jesus

Bramy: 19:30. Koncert: 20:30

Zola Jesus, a tak naprawdę Nika Roza Danilova, to amerykańska piosenkarka, której twórczość określana jest jako mroczna elektronika, gotycki pop, dark wave czy art pop.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku i od tamtej pory nagrała 5 studyjnych albumów - "The Spoils", "Conauts" czy "Okovi" oraz 4 EP-ki. Zola Jesus ma na swoim koncie współpracę i występy z takimi artystami jak Fever Ray oraz The xx, a podczas koncertów na scenie towarzyszą jej muzycy: Nick Turco, Shane Verwey, Alex DeGroot i Nick Johnson.

Ostatni album "Okovi" Zola Jesus nagrywała w małej chatce, w lesie, walcząc z depresją i wewnętrznymi demonami. O samym materiale opowiada: "ta płyta jest głęboko osobistym portretem straty, pogodzenia się i współczucia dla łańcuchów, którymi przykuto nas do bezwzględnych praw natury”. W kwietniu 2018 roku w ramach uzupełnienia do produkcji ukazał się album "Okovi: Additions".

Zola Jesus odwiedzi Polskę w ramach Zola Jesus Tour Poland 2018 i wystąpi w Sopocie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Zola Jesus!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.