Biletomat Konferencje Partnerstwo nie tylko w biznesie

Konferencje: Partnerstwo nie tylko w biznesie

Bilety na Konferencję

Partnerstwo nie tylko w biznesie

termin

So, 08 czerwca 2019 godz. 19:00

miejsce

Baroque
Świętego Jana 16, 31-018 Kraków

organizator

Kreatorzy Wizerunku By MM

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Partnerstwo nie tylko w biznesie w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:


 

📄Partnerstwo nie tylko w biznesie

Wejście 18:30, Start: 19:00

"Partnerstwo nie tylko w biznesie"- to pierwsze takie spotkanie z Omenaa Mensah i Rafałem Brzoska. Już 8 czerwca w restauracji Baroque w Krakowie opowiedzą, o tym jak łączą biznes, swoje pasje i życie prywatne.
Omenaa Mensah, znana szerokiej publiczności jako dziennikarka i prezenterka TVN, to przede wszystkim bizneswoman i kobieta wielkiego serca. Zawodowo spełnia się pracując w telewizji oraz zarządzając firmami: Ammadora, James Button i Occhiello. Swoją popularność wykorzystuje do realizacji projektów charytatywnych. Od pięciu lat prowadzi fundację OMENAA FOUNDATION, której jest założycielką i Prezesem. Aktualnie najważniejszą, realizowaną inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie wejść w dorosłe życie.
Rafał Brzoska to twórca, założyciel, współwłaściciel oraz Prezes zarządu Grupy Integer.pl. W roku 2006 powołał do życia firmę InPost, obecnie największego operatora logistycznego w Polsce, który dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zmienia i na nowo kształtuje polski rynek pocztowo-kurierski. Kamieniem milowym w jego działalności było wprowadzenie na rynek w 2009 roku innowacyjnych Paczkomatów® InPost – całodobowych, automatycznych urządzeń do nadawania i odbioru przesyłek w trybie 24/7. W 2011 roku zadebiutował na liście najbogatszych Polaków w rankingu FORBES. Jako wizjoner i strateg chętnie wspiera także start-upy z perspektywami. Zainwestował, bezpośrednio lub pośrednio przez fundusze bValue i Innovo, w ponad 25 spółek. 
Omenę i Rafała połączyły wspólne pasje oraz chęć pomagania i czynienia dobra. Poznali się przy realizacji jednego z projektów organizowanych przez fundację Omeny. Połączyła ich pasja do realizacji pomysłów niemożliwych, podróży, wykwintnej kuchni i dobrego wina.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK