Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Partnerstwo nie tylko w biznesie

Konferencje: Partnerstwo nie tylko w biznesie

Bilety na Konferencję

Partnerstwo nie tylko w biznesie

termin

So, 08 Czerwiec 2019 godz. 19:00

miejsce

Baroque
Świętego Jana 16, 31-018 Kraków

organizator

Kreatorzy Wizerunku By MM

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Partnerstwo nie tylko w biznesie w innym terminie i miejscu.

Poszukaj podobnego wydarzenia na listach:

Galeria (powiększ)

 

📄Partnerstwo nie tylko w biznesie

Wejście 18:30, Start: 19:00

"Partnerstwo nie tylko w biznesie"- to pierwsze takie spotkanie z Omenaa Mensah i Rafałem Brzoska. Już 8 czerwca w restauracji Baroque w Krakowie opowiedzą, o tym jak łączą biznes, swoje pasje i życie prywatne.
Omenaa Mensah, znana szerokiej publiczności jako dziennikarka i prezenterka TVN, to przede wszystkim bizneswoman i kobieta wielkiego serca. Zawodowo spełnia się pracując w telewizji oraz zarządzając firmami: Ammadora, James Button i Occhiello. Swoją popularność wykorzystuje do realizacji projektów charytatywnych. Od pięciu lat prowadzi fundację OMENAA FOUNDATION, której jest założycielką i Prezesem. Aktualnie najważniejszą, realizowaną inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie wejść w dorosłe życie.
Rafał Brzoska to twórca, założyciel, współwłaściciel oraz Prezes zarządu Grupy Integer.pl. W roku 2006 powołał do życia firmę InPost, obecnie największego operatora logistycznego w Polsce, który dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zmienia i na nowo kształtuje polski rynek pocztowo-kurierski. Kamieniem milowym w jego działalności było wprowadzenie na rynek w 2009 roku innowacyjnych Paczkomatów® InPost – całodobowych, automatycznych urządzeń do nadawania i odbioru przesyłek w trybie 24/7. W 2011 roku zadebiutował na liście najbogatszych Polaków w rankingu FORBES. Jako wizjoner i strateg chętnie wspiera także start-upy z perspektywami. Zainwestował, bezpośrednio lub pośrednio przez fundusze bValue i Innovo, w ponad 25 spółek. 
Omenę i Rafała połączyły wspólne pasje oraz chęć pomagania i czynienia dobra. Poznali się przy realizacji jednego z projektów organizowanych przez fundację Omeny. Połączyła ich pasja do realizacji pomysłów niemożliwych, podróży, wykwintnej kuchni i dobrego wina.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.