Biletomat Hard Rock / Metal Behemoth, Bolzer, Batushka

Hard Rock / Metal: Behemoth, Bolzer, Batushka

Bilety na Hard Rock / Metal

Behemoth, Bolzer, Batushka

termin

So, 08 października 2016 godz. 19:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Progresja

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 26 wrz 2016 12:45

60 PLN

Wyprzedane 

📄Behemoth wraz z Bölzerem i Batushką ruszają w trasę!

BEHEMOTH
BATUSHKA
BÖLZER [SZWAJCARIA]

Behemoth wraz z Bölzerem i Batushką ruszą w trasę po Polsce! 8.października wystąpią w Progresja Music Zone!

Oczekiwanie zakończone. Behemoth ogłasza polską trasę koncertową, która odbędzie się tej jesieni i obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk. Trasa ma przebiegać pod hasłem „Rzeczpospolita Niewierna”, a Behemothowi w podboju ziem polskich towarzyszyć będą szwajcarski Bölzer oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem tajemnicza formacja Batushka. „Rzeczpospolita Niewierna” to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej, rewelacyjnej płyty „The Satanist”. Oprócz wszystkich kawałków z tejże w setliście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu, co w połączeniu z perfekcyjnym show scenicznym, z którego Behemoth słynie, jest gwarancją widowiska na najwyższym poziomie!

Oddajmy głos Nergalowi, który nie kryje ekscytacji nadchodzącą polska trasą: „Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album „The Satanist”. Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii! Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód! Do zobaczenia!”

Szczegółowa rozpiska trasy:
30.09 Katowice, Mega Club
01.10 Katowice, Mega Club
02.10 Wrocław, Eter
06.10 Bydgoszcz, Hala Artego
07.10 Kraków, Hala Wisły
08.10 Warszawa, Progresja Music Zone
09.10 Gdańsk, B90

Serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że „The Satanist”, dziesiąty album w dyskografii Behemoth, ukazał się w lutym 2014 roku. Album miksował Matt Hyde znany ze współpracy ze Slayerem, a masteringiem zajął się Ted Jensen, który pracował m.in. z Metallicą i AC/DC. Krążek promowały single „Blow Your Trumpets, „Gabriel”, „Ora Pro Nobis Lucifer” oraz „Messe Noire”. Światowa prasa określiła „The Satanist” najwybitniejszym dziełem w dotychczasowej karierze Behemoth, a album utrzymywał się bardzo długo na pierwszych miejscach światowych list sprzedaży. Od momentu ukazania się płyty zespół nie zwalnia tempa i koncertuje na największych festiwalach na całym świecie oraz wyprzedaje koncerty klubowe.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Behemoth

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK