Biletomat Hard Rock / Metal Warszawa Defeater

Hard Rock / Metal: Defeater

Bilety na Hard Rock / Metal

Defeater

termin

Pt, 12 sierpnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 11 sie 2016 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 12 sie 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Jedyny koncert DEFEATER w Polsce!

Defeater

Agencja PW Events zaprasza na jedyny koncert w Polsce podczas letniej trasy amerykańskich wyjadaczy sceny hardcore punk - DEFEATER! Muzycy zagrają już 12.08 w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie to ich pierwsza wizyta w naszym kraju od oficjalnej premiery albumu studyjnego „Abandoned” z 2015 roku, zatem na pewno nie zabraknie koncertowego materiału z tejże płyty!

DEFEATER (USA, Epitaph Records) - melodic hardcore, hardcore punk

Pochodzą z Bostonu, a karierę muzyczną rozpoczęli w 2004 roku jako część bostońskiej sceny hardcore. Dzisiaj mija 12 lat ich działalności, a Derek i spółka mają na koncie 4 albumy studyjne, 3 EPki i ugruntowaną pozycję jednego z najważniejszych zespołów sceny modern hardcore. Przez praktycznie całą karierę związani z wytwórnią Bridge 9 Records. Przed wydaniem ostatniego albumu zdecydowali się jednak na zmiany, podpisując kontrakt z Epitaph Records. Ich dyskografię zamyka album „Abandoned” - wydany w 2015 roku, w pełni wyprodukowany przez byłego gitarzystę zespołu, Jaya Maasa. Byłego, ponieważ niespełna 2 miesiące po premierze drogi Defeatera i Jaya się rozeszły. Zespół promował nowy materiał na trasie z takimi zespołami jak Four Year Strong, Expire, Superheaven. „Abandoned” to koncept album, który porusza historie katolickiego księdza z utworu „Cowardice” (płyta Travels). Ta płyta została stworzona i nagrana po operacji stawu biodrowego, którą przeszedł wokalista zespołu, Derek Archambault. Defeater od początku istnienia nie ogranicza się i mocno wykracza poza klasyczne ramy muzyki hardcore. Ich twórczość przepełniona jest emocjami, ich albumy opowiadają złożone historie, a teksty poruszają trudną tematykę. Ponadto zespół posiada ogromne doświadczenie koncertowe, dzięki czemu ich każdy występ na żywo to pewniak!

https://www.facebook.com/defeaterband/
http://defeater.me
„Spared in Hell” - https://www.youtube.com/watch?v=kM6S73caPPM
„Bastards” - https://www.youtube.com/watch?v=gD-rffbriWI
„Unanswered” - https://www.youtube.com/watch?v=0_GGI_qopvA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.