Biletomat Hard Rock / Metal Defeater

Hard Rock / Metal: Defeater

Bilety na Hard Rock / Metal

Defeater

termin

Pt, 12 sierpnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 11 sie 2016 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 sie 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Jedyny koncert DEFEATER w Polsce!

Defeater

Agencja PW Events zaprasza na jedyny koncert w Polsce podczas letniej trasy amerykańskich wyjadaczy sceny hardcore punk - DEFEATER! Muzycy zagrają już 12.08 w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie to ich pierwsza wizyta w naszym kraju od oficjalnej premiery albumu studyjnego „Abandoned” z 2015 roku, zatem na pewno nie zabraknie koncertowego materiału z tejże płyty!

DEFEATER (USA, Epitaph Records) - melodic hardcore, hardcore punk

Pochodzą z Bostonu, a karierę muzyczną rozpoczęli w 2004 roku jako część bostońskiej sceny hardcore. Dzisiaj mija 12 lat ich działalności, a Derek i spółka mają na koncie 4 albumy studyjne, 3 EPki i ugruntowaną pozycję jednego z najważniejszych zespołów sceny modern hardcore. Przez praktycznie całą karierę związani z wytwórnią Bridge 9 Records. Przed wydaniem ostatniego albumu zdecydowali się jednak na zmiany, podpisując kontrakt z Epitaph Records. Ich dyskografię zamyka album „Abandoned” - wydany w 2015 roku, w pełni wyprodukowany przez byłego gitarzystę zespołu, Jaya Maasa. Byłego, ponieważ niespełna 2 miesiące po premierze drogi Defeatera i Jaya się rozeszły. Zespół promował nowy materiał na trasie z takimi zespołami jak Four Year Strong, Expire, Superheaven. „Abandoned” to koncept album, który porusza historie katolickiego księdza z utworu „Cowardice” (płyta Travels). Ta płyta została stworzona i nagrana po operacji stawu biodrowego, którą przeszedł wokalista zespołu, Derek Archambault. Defeater od początku istnienia nie ogranicza się i mocno wykracza poza klasyczne ramy muzyki hardcore. Ich twórczość przepełniona jest emocjami, ich albumy opowiadają złożone historie, a teksty poruszają trudną tematykę. Ponadto zespół posiada ogromne doświadczenie koncertowe, dzięki czemu ich każdy występ na żywo to pewniak!

https://www.facebook.com/defeaterband/
http://defeater.me
„Spared in Hell” - https://www.youtube.com/watch?v=kM6S73caPPM
„Bastards” - https://www.youtube.com/watch?v=gD-rffbriWI
„Unanswered” - https://www.youtube.com/watch?v=0_GGI_qopvA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK