Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Machine Head - Warszawa

Hard Rock / Metal: Machine Head - Warszawa

Bilety na Hard Rock / Metal

Machine Head - Warszawa

termin

So, 19 Październik 2019 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety



Standard

II PULA

dostępna od
So, 19 paź 2019 00:00

140 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)





 

📄 Start sprzedaży biletów w piątek 29.03 g.10.00

Machine Head

19:00 – wejście
20:00 – start koncertu

Machine Head wyrusza w potężną trasę koncertową by świętować 25. rocznicę wydania ich debiutanckiego albumu. W Polsce zespół wystąpi dwukrotnie – 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – „Burn My Eyes”. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos. Po raz pierwszy w historii, muzycy wykonają „Burn My Eyes” w całości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Machine Head!









Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.