Biletomat Muzyka klubowa Acid Plant: Surgeon | Tama

Muzyka klubowa: Acid Plant: Surgeon | Tama

Bilety na clubbing

Acid Plant: Surgeon | Tama

termin

Pt, 22 listopada 2019 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 lis 2019 21:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Surgeon w Tamie!

Surgeon, Feelaz, Essence

 

Anthony Child od ćwierć wieku nie spuszcza z tonu, ciągle rozwija swoje brzmienie i rozgrzewa parkiety na całym świecie. Jego styl wciąż ewoluuje, ale typowo "surgeon'owe brzmienie" pozostaje i zdobywa serca kolejnych pokoleń fanów. Chirurgiczna precyzja charakteryzująca jego kompozycje, niepodrabialny groove i konsekwencja z jaką prowadzi od ponad 2 dekad swój label Dynamic Tension, przysporzyły mu wierne grono wyznawców na całym świecie. Do Poznania Surgeon wraca po prawie dziesięcioletniej przerwie, a obie jego dotychczasowe wizyty na słynnych "tresorach" w Eskulapie (w 2001 & 2010 roku) owiane są legendą wśród bardziej doświadczonej części klubowiczów.

Tym razem Surgeon będzie gościem kolejnej odsłony cyklu Acid Plant, który zdążył już zjednać sobie publikę otwartą na szersze spektrum elektroniki. O odpowiednie rozgrzanie parkietu zadba artysta, który supportował Surgeona już niejednokrotnie, jeden z najwierniejszych jego fanów a zarazem wyjątkowy DJ - Essence! Najbardziej znany z labelu i imprez spod szyldu Technosoul (2008 - 2018), jednak na scenie działał znacznie dłużej zarówno jako DJ, jak i promotor. Choć w zeszłym roku ogłosił zawieszenie działalności djskiej, to jednak przy wyjątkowych okazjach odkurza płyty i wciąż jest jednym z najlepszych w tym kraju.
Tradycyjnie imprezę zamknie gospodarz cyklu oraz rezydent Tamy, czyli Feelaz, któremu akurat również styka 20 lat grania w klubach.

line-up:
Surgeon
Feelaz
Essence
visuals: luminarion

Zapowiada się wyjątkowa noc!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl