Biletomat Muzyka klubowa Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Warszawa

Muzyka klubowa: Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Warszawa

Bilety na clubbing

Christian Loffler LIVE + Janus Rasmussen LIVE - Warszawa

termin

Pt, 05 kwietnia 2019 godz. 19:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 lut 2019 20:15

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 kwi 2019 16:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Start sprzedaży: środa 6 lutego 2019, 12:00

Christian Löffler, Janus Rasmussen

Otwarcie bram: 19:00

Distorted Animals booking i TBA Music zapraszają na premierowe koncerty Christiana Löfflera i połówki duetu Kiasmos Janusa Rasmussena podczas których artyści zaprezentują materiał ze swoich najnowszych płyt.

Christian Löffler ma w Polsce rzeszę oddanych fanów i to właśnie z nimi postanowił świętować premierę „Graal (Prologue)“, której datę wyznaczono na 5 kwietnia.
„Graal (Prologue)“ jak mówi sam artysta powstawał w drodze, na trasie pomiędzy kolejnymi koncertami, w hotelach na lotniskach. Te dźwiękowe zapiski, często rozwijane podczas live-setów, zostały poddane na potrzeby płyty skondensowaniu podczas ostatecznej obróbki w studio. Słowo „prolog” nie występuje w tytule przypadkowo – na jesień br. Christian zapowiedział premierę albumu uzupełniającego kolekcję „Graala“.
Janus Rasmussen jest także doskonale znany polskiej publiczności. W duecie z Ólafurem Arnaldsem jako Kiasmos oraz ze swoimi dj-setami gościł u nas wielokrotnie. Wraz z pierwszą solową płytą „Vín”, której premierę zapowiedziała na 8 marca należąca do Christiana Löfflera Ki Recods Rasmussen rozpoczyna nowy rozdział w swojej twórczości. Jeżeli w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy doświadczyliście dj-seta Janusa oznacza to, że słyszeliście też fragmenty nadchodzącej płyty. `w ten sposób artysta sprawdzając co „działa” na parkiecie konstruował kolejne fragmenty „Vín”. Rezultaty tych „badań w terenie” usłyszymy na żywo już 4 kwietnia w Tamie i 5 kwietnia w Niebie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Christiana Löfflera