Biletomat Muzyka klubowa DICK4DICK

Muzyka klubowa: DICK4DICK

Bilety na clubbing

DICK4DICK

termin

So, 09 kwietnia 2016 godz. 19:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 04 kwi 2016 19:43

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 kwi 2016 17:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Dick4Dick zagrają w Sfinks700

DICK4DICK

Dick4Dick to muzyczna i performerska grupa założona przez czwórkę przyjaciół z Trójmiasta. Zespół ów wykorzystuje różne gatunki muzyczne, aby tworzyć z nich swój własny język muzyczno- wizualny, a jedynym akceptowalnym aksjomatem w ich działaniu jest zmiana. Nieustanne przeobrażenia stylów muzycznych, wizerunku scenicznego, informacji podawanych na własny temat obrazują pełną swobodę artystycznej wypowiedzi grupy, skutecznie wymykającej się jednoznacznym próbom jej zaszufladkowania.

Dick4Dick powstał w 2004 roku i ma na swoim koncie kilka wydawnictw muzycznych i multimedialnych: "Silver Ballads" (Zgniłe Mięso, 2005), "Dick Back In Town Ep" (Dickie Dreams, 2006), "Grey Album" (Dickie Dreams, 2008), "The Legendary Dick4Dick 2004-2009" (Mystic, 2009), "Summer Remains" (Mystic 2009), "Who's Afraid OF?" (Mystic 2010).

Zespół zagrał ponad 250 wspaniale przyjętych koncertów na terenie całej Europy, zagrał na większości liczących się krajowych festiwalach, brał udział w wielu sesjach zdjęciowych współpracując z najlepszymi fotografami, pojawił się na okładkach kilku czasopism. Zespół zdobywał nagrody i był nominowany w wielu kategoriach przez takie magazyny jak Aktivist (Nocne Marki 2006- Zespół Roku), Gazeta Wyborcza, Elle, Pulp, Yach Film Fest.

Zespół został wybrany na szturmową kapelę promującą kompilację polskiej sceny muzycznej Play: Shortcut To Polish Music 2008, przygotowanej do promocji za granicą. Muzycy zagrali też epizod w filmie 'Moja Krew' w reż. M. Wrony, oraz przyczynili się do powstania komiksu o D4D autorstwa J.Rebelki 'Dick4Dick: Harem Zordaxa 2009'. W 2009 r. grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Mystic, dystrybuującą już wcześniej płytę 'Grey Album'. W skład zespołu wchodzą obecnie : Baron Baye (Tomek Ziętek), Goodboy Khris (Krystian Wołowski), Great Adaggio (Adam Hryniewicki), M.Bunio.S (Michał Skrok).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK