Biletomat Muzyka klubowa Kornel Kovacs / Poznań

Muzyka klubowa: Kornel Kovacs / Poznań

Bilety na clubbing

Kornel Kovacs / Poznań

termin

So, 09 maja 2020 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 31 sty 2020 00:31

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 13 mar 2020 10:22

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄UWAGA! Wydarzenie odwołane!

Kornél Kovács

 

Po przedświątecznej imprezie z 박혜진 park hye jin, tym razem zaprosiliśmy naszego ulubieńca ze Szwecji.
W marcu Projekt LAB Kornél Kovács!


Kornél Kovács / Projekt LAB

PEŁEN LINE-UP I TIMETABLE WKRÓTCE TUTAJ: https://www.facebook.com/events/1485197191646833/

Kornél Kovács
Urodzony w Szwecji didżej i producent węgierskiego pochodzenia, zdobywał uznanie już od pierwszych chwil spędzonych za deckami. W 2008 roku wraz z Axelem Bomanem i Petterem Nordkvistem założył Studio Barnhus, obecnie jedną z najbardziej cenionych skandynawskich wytwórni. Dziś oficyna uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych w dziedzinie współczesnej muzyki elektronicznej, disco czy house’u.

Kolejne lata to szereg sukcesów, zwłaszcza wydawniczych. Debiutanckie produkcje i epki Kovácsa spotykały się z wyłącznie pozytywnym przyjęciem. The Bells, pierwszy długogrający krążek w dorobku Szweda, został doceniony przez wiodące redakcje, w tym Resident Advisor czy Mixmag. Albu utorował swojemu twórcy drogę do występów na scenach najważniejszych klubach i festiwali świata, włączając w to m.in. Berghain, ​Griessmuehle czy Dekmantel.

Dziś 35-letni Kovács to czołowa postać europejskiej i światowej sceny muzyki z pogranicza house’u i disco, co jednak nie ogranicza go w prezentowaniu znacznie szerszej palety gatunkowej, zarówno w przypadku własnej twórczości, jak i występów na żywo. Szwed umiejętnie sięga zarówno po ambientowe pasaże, jak i połamane, basowe struktury. Jego styl cechuje nieskrępowana niczym pozytywna energia, udzielająca się każdemu podczas mistrzowskich technicznie setów didżejskich.

Wielką przyjemnością będzie móc ponownie gościć Kornela w Polsce, w kraju, w którym zawsze witany jest z otwartymi ramiona, za co zawsze odwdzięcza się najwyższych lotów występem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK