Biletomat Muzyka klubowa Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

Muzyka klubowa: Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

Bilety na clubbing

Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

termin

Pt, 18 cze 2021 godz. 21:00 - Nd, 20 cze 2021 godz. 05:00

miejsce

Bulwar Maurycego Beniowskiego
Szczecin, 70-634 Szczecin

organizator

Hala Odra

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (piątek)

I Pula

dostępna do
Śr, 16 cze 2021 07:40

30 PLN

Wyprzedane


Standard (sobota)

I Pula

dostępna do
Wt, 15 cze 2021 10:06

30 PLN

Wyprzedane


Standard (weekend)

I Pula

dostępna do
Śr, 16 cze 2021 14:49

50 PLN

Wyprzedane


Standard (piątek)

II Pula

dostępna do
Czw, 17 cze 2021 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard (sobota)

II Pula

dostępna do
Pt, 18 cze 2021 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard (weekend)

II Pula

dostępna do
Pt, 18 cze 2021 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard (piątek)

III Pula

dostępna do
Pt, 18 cze 2021 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard (sobota)

III Pula

dostępna do
So, 19 cze 2021 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard (weekend)

III Pula

dostępna do
So, 19 cze 2021 23:59

99 PLN

Wyprzedane


 

📄Mocny skład na weekend w Szczecinie! Zapraszamy!

ANII, Joana, LuLu Malina, Walkobros, Daniel Stetting, Canalia Community


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

LuLu Malina, Joana i ANII to inaczej: emocje, dźwięki i ekscytacja. Te trzy artystki hipnotyzują już zanim wejdą za decki. Dzięki swym barwnym osobowościom, za którymi stoi starannie wybrana selekcja muzyczna tworzą niepowtarzalną energię w każdym miejscu, w którym się pojawią.

O ubarwienie muzyczne naszego kolektywu muzycznego zadbają WALKOBROS z Poznania i oczywiście nie może zabraknąć szczecińskiej sceny muzycznej. Daniel Stetting, Canalia Comunity, którzy tworzą lokalną scenę elektroniczną

18 VI

LuLu Malina – ucieleśnienie koloru, energii i eklektyzmu. Obdarzona umiejętnością hipnotyzowania dźwiękiem oraz barwną osobowością, która znajduje ujście za deckami. LuLu usłyszycie w klubach i na festiwalach, które w największym stopniu kształtują rodzimą scenę muzyki elektronicznej: Audioriver Festival, Wisłoujście, Instytut, Open’er, czy OWF. Wraz z ekipą Castle Rave wygrała ogólnopolską edycję Desperados in The House. Organizatorka cyklu Stardust, który na trwałe wpisuje się w przestrzenie klubu Smolna, ale też pojawia się w nieoczywistych lokalizacjach. Występowała u boku: Rampue, Butch, Oscar Mulero, Rebekah, BOg, Luke Slater, Tiga, Josh Butler, Catz&Dogz, Pan Pot, Dj Bone, Deborah de Luca, Marco Resmann, Marcus Meinhardt. Ostatnie lata jej kariery to eksploracja brzmień progressive house, melodic techno, techno, deep house i nu disco. Jej sety to muzyczna podróż oraz uczta dla ucha i oka.

SD: https://soundcloud.app.goo.gl/dC8nhoWAZwP63Myh9
YT: https://youtube.com/channel/UC3g-aIb9cwaGA53mleIHLwg

Walkobros - to projekt muzyczny zrzeszający trzech braci: Filipa, Jakuba oraz Jana. Łączą ich nie tylko więzy krwi - przede wszystkim jest to pasja do muzyki elektronicznej. Uformowali się stosunkowo niedawno, a swoją działalnością podbili już każdy poznański klub. Ich styl charakteryzuje nieoczywista mieszanka głębokich i melodycznych brzmień. Jedno jest pewno - potrafią zaskoczyć parkiet. (tym razem chłopaki wystąpią w duecie Jakub oraz Jan, czyli w jak b2b Walko)

SD: https://soundcloud.com/walko-bros

Canalia Community to ekipa dj'ów, promotorów, organizatorów event'ów ze Szczecina, którzy na co dzień są związani z renomowanym klubem City Hall/TANZ BAR. Od kilku lat organizują znany już cykl imprez Canalia Night, na który zapraszają producentów i dj'ów z całego świata. Organizowali eventy między innymi z: Ame, Andre Lodemann, Kyodai, Matthias Meyer, Patlac, Lee Jones, Marcus Worgull, Fritz Zander, Mosca, Shur-I-Kan, Franklin De Costa, Deetron, KiNK, Foolik, Pauli Pocket, Juli N. More, Konrad Black, Skinnerbox i wielu, wielu innych.

YT: https://www.youtube.com/user/kierunekwschodni
SD: https://soundcloud.app.goo.gl/41r5KaqkSh1iyasp9

19 VI

ANII (a tak naprawdę Ania Iwińska) jakiś czas temu przeniosła się z Polski do Londynu, by doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie produkcji muzycznej w renomowanej szkole muzycznej Point Blank. Gdy podjęła pracę w Wired Studios, Londyn stał się dla niej domem oraz miejscem, w którym tworzy muzykę. Jako artystka postanowiła poświęcić się brzmieniom 4/4 – łącząc głębokie techno i emocjonalny, etniczny house. W swoim dorobku producenckim ma już wydawnictwa w liczących się wytwórniach – jedną z nich jest niemiecki Kompakt, gdzie opublikowała EP-kę pt. Korzenie, odgrywaną w setach m.in. przez Solomuna i Michaela Mayera. Nie można również pominąć jej wkładu "MT1" dla zeszłorocznej komplikacji Unity zrealizowanej dla Afterlife.

SD: https://soundcloud.com/anii_music
YT: https://youtube.com/channel/UCCI4qEjUP05Yb6MSPqRIH9g

Joana - DJka, producentka i promotorka aktywna na polskiej scenie muzyki elektronicznej od ponad 15 lat, na stałe związana z Poznaniem. Współorganizowała m.in. imprezy pod szyldem International Day Off, była również zaangażowana w działalność Kolektywu i Stowarzyszenia City Inside Art. W 2013 roku zadebiutowała w roli producentki, wydając EPkę „Save Your Tears”, która ukazała się nakładem współtworzonego przez nią labelu Rec.Out, a trzy lata później we współpracy z An On Bast wypuściła EP „2 Hearts 4 Eyes”. Od 2015 roku prowadzi poznański klub Tama, w którym regularnie grywają najciekawsze postacie światowej sceny elektronicznej. Aktywnie działa na polu promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej.

YT: https://youtu.be/blJeudedQ3o
SD: https://soundcloud.app.goo.gl/aE6M2q44C8oWmjgG8

Daniel Stetting jest przede wszystkim DJ-em i producentem, rezydentem klubu TanzBar/City Hall w Szczecinie. Działa również jako właściciel wytwórni muzycznej, event promotor czy video maker. Zaczynał w 2003 roku, od tego czasu grał w najważniejszych klubach swojego miasta, a także gościł od Warszawy, Berlina, Barcelony po Bangkok i Singapur. W 2012 roku jego produkcje ukazały się w wytwórniach Nitodrum i Dual Force a od 2016 roku współtworzył wytwórnię - Sonda Records. Mieszka i działa głównie w Szczecinie, ale duży wpływ na niego ma oddalony o godzinę drogi Berlin, w którym często przebywa od najmłodszych lat.

YT: https://www.youtube.com/user/Jogtrip
SD: https://soundcloud.com/danielstetting

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie