Biletomat Muzyka klubowa Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

Muzyka klubowa: Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

Bilety na clubbing

Triple Blond x Hala Odra x Odra na do nocy

termin

Pt, 18 cze 2021 - Nd, 20 cze 2021

miejsce

Bulwar Maurycego Beniowskiego
None, 70-634 Szczecin

organizator

Hala Odra

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (piątek)

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Śr, 16 cze 2021 07:40

30 PLN

Wyprzedane


Standard (sobota)

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Wt, 15 cze 2021 10:06

30 PLN

Wyprzedane


Standard (weekend)

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Śr, 16 cze 2021 14:49

50 PLN

Wyprzedane


Standard (piątek)

II Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Czw, 17 cze 2021 23:59

49 PLN

Wyprzedane

Standard (sobota)

III Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 19 cze 2021 23:59

59 PLN

Kup bilet


Standard (weekend)

III Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 19 cze 2021 23:59

99 PLN

Kup bilet


 

📄Mocny skład na weekend w Szczecinie! Zapraszamy!

ANII, Joana, LuLu Malina, Walkobros, Daniel Stetting, Canalia Community


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

LuLu Malina, Joana i ANII to inaczej: emocje, dźwięki i ekscytacja. Te trzy artystki hipnotyzują już zanim wejdą za decki. Dzięki swym barwnym osobowościom, za którymi stoi starannie wybrana selekcja muzyczna tworzą niepowtarzalną energię w każdym miejscu, w którym się pojawią.

O ubarwienie muzyczne naszego kolektywu muzycznego zadbają WALKOBROS z Poznania i oczywiście nie może zabraknąć szczecińskiej sceny muzycznej. Daniel Stetting, Canalia Comunity, którzy tworzą lokalną scenę elektroniczną

18 VI

LuLu Malina – ucieleśnienie koloru, energii i eklektyzmu. Obdarzona umiejętnością hipnotyzowania dźwiękiem oraz barwną osobowością, która znajduje ujście za deckami. LuLu usłyszycie w klubach i na festiwalach, które w największym stopniu kształtują rodzimą scenę muzyki elektronicznej: Audioriver Festival, Wisłoujście, Instytut, Open’er, czy OWF. Wraz z ekipą Castle Rave wygrała ogólnopolską edycję Desperados in The House. Organizatorka cyklu Stardust, który na trwałe wpisuje się w przestrzenie klubu Smolna, ale też pojawia się w nieoczywistych lokalizacjach. Występowała u boku: Rampue, Butch, Oscar Mulero, Rebekah, BOg, Luke Slater, Tiga, Josh Butler, Catz&Dogz, Pan Pot, Dj Bone, Deborah de Luca, Marco Resmann, Marcus Meinhardt. Ostatnie lata jej kariery to eksploracja brzmień progressive house, melodic techno, techno, deep house i nu disco. Jej sety to muzyczna podróż oraz uczta dla ucha i oka.

SD: https://soundcloud.app.goo.gl/dC8nhoWAZwP63Myh9
YT: https://youtube.com/channel/UC3g-aIb9cwaGA53mleIHLwg

Walkobros - to projekt muzyczny zrzeszający trzech braci: Filipa, Jakuba oraz Jana. Łączą ich nie tylko więzy krwi - przede wszystkim jest to pasja do muzyki elektronicznej. Uformowali się stosunkowo niedawno, a swoją działalnością podbili już każdy poznański klub. Ich styl charakteryzuje nieoczywista mieszanka głębokich i melodycznych brzmień. Jedno jest pewno - potrafią zaskoczyć parkiet. (tym razem chłopaki wystąpią w duecie Jakub oraz Jan, czyli w jak b2b Walko)

SD: https://soundcloud.com/walko-bros

Canalia Community to ekipa dj'ów, promotorów, organizatorów event'ów ze Szczecina, którzy na co dzień są związani z renomowanym klubem City Hall/TANZ BAR. Od kilku lat organizują znany już cykl imprez Canalia Night, na który zapraszają producentów i dj'ów z całego świata. Organizowali eventy między innymi z: Ame, Andre Lodemann, Kyodai, Matthias Meyer, Patlac, Lee Jones, Marcus Worgull, Fritz Zander, Mosca, Shur-I-Kan, Franklin De Costa, Deetron, KiNK, Foolik, Pauli Pocket, Juli N. More, Konrad Black, Skinnerbox i wielu, wielu innych.

YT: https://www.youtube.com/user/kierunekwschodni
SD: https://soundcloud.app.goo.gl/41r5KaqkSh1iyasp9

19 VI

ANII (a tak naprawdę Ania Iwińska) jakiś czas temu przeniosła się z Polski do Londynu, by doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie produkcji muzycznej w renomowanej szkole muzycznej Point Blank. Gdy podjęła pracę w Wired Studios, Londyn stał się dla niej domem oraz miejscem, w którym tworzy muzykę. Jako artystka postanowiła poświęcić się brzmieniom 4/4 – łącząc głębokie techno i emocjonalny, etniczny house. W swoim dorobku producenckim ma już wydawnictwa w liczących się wytwórniach – jedną z nich jest niemiecki Kompakt, gdzie opublikowała EP-kę pt. Korzenie, odgrywaną w setach m.in. przez Solomuna i Michaela Mayera. Nie można również pominąć jej wkładu "MT1" dla zeszłorocznej komplikacji Unity zrealizowanej dla Afterlife.

SD: https://soundcloud.com/anii_music
YT: https://youtube.com/channel/UCCI4qEjUP05Yb6MSPqRIH9g

Joana - DJka, producentka i promotorka aktywna na polskiej scenie muzyki elektronicznej od ponad 15 lat, na stałe związana z Poznaniem. Współorganizowała m.in. imprezy pod szyldem International Day Off, była również zaangażowana w działalność Kolektywu i Stowarzyszenia City Inside Art. W 2013 roku zadebiutowała w roli producentki, wydając EPkę „Save Your Tears”, która ukazała się nakładem współtworzonego przez nią labelu Rec.Out, a trzy lata później we współpracy z An On Bast wypuściła EP „2 Hearts 4 Eyes”. Od 2015 roku prowadzi poznański klub Tama, w którym regularnie grywają najciekawsze postacie światowej sceny elektronicznej. Aktywnie działa na polu promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej.

YT: https://youtu.be/blJeudedQ3o
SD: https://soundcloud.app.goo.gl/aE6M2q44C8oWmjgG8

Daniel Stetting jest przede wszystkim DJ-em i producentem, rezydentem klubu TanzBar/City Hall w Szczecinie. Działa również jako właściciel wytwórni muzycznej, event promotor czy video maker. Zaczynał w 2003 roku, od tego czasu grał w najważniejszych klubach swojego miasta, a także gościł od Warszawy, Berlina, Barcelony po Bangkok i Singapur. W 2012 roku jego produkcje ukazały się w wytwórniach Nitodrum i Dual Force a od 2016 roku współtworzył wytwórnię - Sonda Records. Mieszka i działa głównie w Szczecinie, ale duży wpływ na niego ma oddalony o godzinę drogi Berlin, w którym często przebywa od najmłodszych lat.

YT: https://www.youtube.com/user/Jogtrip
SD: https://soundcloud.com/danielstetting

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK