Biletomat Muzyka klubowa VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

Muzyka klubowa: VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

Bilety na clubbing

VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

termin

So, 02 września 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 sie 2017 11:36

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 wrz 2017 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄VI Urodziny Sfinks700!

Benjamin Damage LIVE
Tom Palash
Radek Cyman
Vacos
Ricardo
Tom Glass
Dett
Hoax
Evius
Fresh

start: 22:00

Ile lat świątynia przyjmuje gości? Ile pięknych nut rozbrzmiało w jej surowym wnętrzu? Ile osób zatraciło się na parkiecie nie mogąc złapać tchu, chcąc więcej i więcej. Niezliczone gwiazdy spoza granic mainstreamu, zapomniane zakamarki undergroundu, muzyka, która łączy i dzieli, ale przede wszystkim zmusza do myślenia, do emocji. Klimat, który można zobaczyć, dotknąć, uchwycić w spojrzeniach stałych bywalców. Świątynia ściąga wszystkich spragnionych nowości, świeżości, odwagi i bezkompromisowości, ale też tradycji, nostalgii i magii starych rave’ów. Zbyt pompatycznie? Zbyt ckliwie? Olać to! Sfinks700 ma już 6 lat, możemy sobie na to pozwolić.

Głębokie techno zanurzone w lekkiej, zwiewnej melodii, wyraźny, niekonwencjonalnie połamany beat, odpowiednia dawka industrialnego chłodu i wyczucie chwili - Benjamin Damage to cudowne dziecko brytyjskiej sceny techno. Dwa albumy na koncie, liczne remiksy i produkcje, świetny koncert na Tauronie i live act, który nie pozwala zejść z parkietu - on zadba, żeby urodziny reprezentowały to, co w elektronice najlepsze. Tak samo jak Tom Palash, który lawiruje między gatunkami techno z idealnym wyczuciem i zręcznością. Transowy rytm, elektroniczny kwas wylewający się z głośników i pompujący bas - w tym czuje się najlepiej.

Vacos, który niestrudzenie od lat pokazuje co to prawdziwy kunszt, zdążył przyzwyczaić nas już do setów, od których ciężko się odkleić. Klasyczne perełki wymieszane z pompującymi świeżynkami - ten człowiek jest po prostu niezmordowany. Z Radkiem Cymanem dopełnią rytuał tego wieczoru…

…a przynajmniej na głównej scenie, bo fontanna to również mocny, niezatapialny skład z lekkim, przyjemnym housem. Ricardo, Tom Glass, Hoax, Luks, Evius i Fresh doskonale wiedzą, jak wycisnąć z klasyki to co najlepsze i odpowiednio podlać to świeżym brzmieniem. Wokal, stopa, lead i bass - tylko tyle i aż tyle. W pełni wystarczy, żeby nikt nie był w stanie zejść z parkietu o własnych siłach. Tak łatwo zagubić się w tej muzyce.

Świątynia przyjmuje swoich akolitów już od 6 lat. Trwa, gdy wokół wszystko się zmienia. Ile jeszcze? Dopóki muzyka istnieje.

https://www.facebook.com/BenjaminDamage/
https://soundcloud.com/benjamindamage

MAIN ROOM
Benjamin Damage Live
Tom Palash
Radek Cyman
Vacos

Visuals: rybskie

FONTANNA
Ricardo
Tom Glass
Dett
Hoax
Evius
Fresh

BILETY: 20/25/29PLN
Biletomat.pl - bilety online

Start - 22:00
Termin - 02.09.2017

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

art: Diesing'

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK