Biletomat Muzyka klubowa Walcownia - odwołane

Muzyka klubowa: Walcownia - odwołane

Bilety na clubbing

Walcownia - odwołane

termin

So, 01 sierpnia 2020 godz. 21:00

miejsce

Walcownia Cynku
ul.11 Listopada 50, 40-387 Katowice

organizator

MORE MUSIC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 16 lip 2020 12:29

40 PLN

Wyprzedane 

📄Wydarzenie odwołane!

Andre Galuzzi, Bjarki, Jacek Sienkiewicz


Oto katowicka odpowiedź na Berghain! Walcownia Cynku to jeszcze do niedawna zapomniana przestrzeń, gdzie zaczyna bić serce techno. To jeden z pomników potężnego przemysłu hutniczego, który dawał utrzymanie wielu pokoleniom mieszkańców Katowic. Teraz będzie tam rozbrzmiewać potęga muzyki. 

Walcownia Cynku w Szopienicach ma już grubo ponad sto lat i idealnie nadaje się na miejsce poszerzania świadomości w temacie mrocznego, energetycznego grania. W wielkiej jak średniowieczna katedra hali nic nie brzmi tak dobrze, jak techno. Zapraszamy na prawdziwy rave w postindustrialnej przestrzeni !

Walcowanie potrwa od zmierzchu do świtu. Wystąpią niezawodni artyści ze światowej i polskiej czołówki: Andre Galuzzi, Bjarki i Jacek Sienkiewicz. Ceglany mur wytrzyma moc naszego potężnego nagłośnienia, a hipnotyzujące oświetlenie pomoże osiągnąć pełnię wrażeń. Pora na walcowanie!
_____________________________________________________________________________

Andre Galuzzi to jeden z najbardziej doświadczonych didżejów na świecie. Pierwszy set zagrał w wieku 14 lat, a przez kolejne trzy dekady był rezydentem takich miejsc, jak Berghain i Tresor. To jeden z flagowych artystów Cocoon, wytwórni Svena Vatha. Andre Galuzzi słynie z wielogodzinnych, winylowych setów na styku techno i house.

Tej samej nocy zagra też Bjarki, mistrz mrocznego, pełnego energii grania. Artysta został odkryty przez Ninę Kraviz, a jego singiel „I Wanna Go Bang” stał się wielkim hitem, otwierając mu drogę na szczyty światowej sceny techno.

Program wydarzenia zamyka Jacek Sienkiewicz. To najbardziej znany polski artysta techno. Pochodzi z Warszawy, gdzie w 1999 roku założył działającą do dziś wytwórnię Recognition. Podobnie jak Andre Galuzzi, wydawał nakładem należącej do Svena Vätha wytwórni Cocoon, za sprawą której odniósł największy zagraniczny sukces. Pod koniec lutego 2020 ukazała się „STAL”, podwójna płyta winylowa nagrana w duecie z Atom™. Album opublikowała More Music Agency, organizator kwietniowej Walcowni.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Wydarzenia Odwołane