Biletomat Muzyka klubowa XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Muzyka klubowa: XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Bilety na clubbing

XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

termin

Pt, 28 października 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 11 paź 2016 00:54

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 24 paź 2016 12:00

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 28 paź 2016 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄XI Urodziny SQ pres. Jan Blomqvist & Band LIVE

Jan Blomqvist and Band
support: Bass Astral & Igo

Aktualnie jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych artystów z Berlina, Jan Blomqvist wraz ze swoim bandem, będzie bohaterem imprezy z okazji XI Urodzin klubu SQ w piątek 28 października!

Przez cały rok odwiedza różne zakątki świata, od małych klubów po duże festiwale, prezentując swoje rewelacyjne live-acty.

Jego debiutancki longplay „Remote Control”, już okrzyknięto ciekawostką wydawniczą pierwszej połowy 2016 roku. W ciągu trzech lat zagrał ponad 300 koncertów! Jan Blomqvist, to tak naprawdę pochodzący z Berlina producent i wokalista Jan Freter, który tworzy swoje doskonałe utwory wraz z dwoma kolegami, Ryanem Mathiesenem (teksty) i Felixem Lehmannem (klawisze). Podczas występów, towarzyszy im również perkusista Christian Dammann.

Kariera Jana Blomqvista nabrała tempa w 2011 roku, kiedy zachwycił wielotysięczną publiczność Fusion Festival. Stał się rozpoznawalny, za sprawą nowocześnie brzmiących kompozycji i genialnych występów na żywo.

Jego debiutancki album pt. „Remote Control”, to rezultat przeszło dwóch lat pracy w studio. Materiał składa się z 12 produkcji, wśród których singiel „More” z Eleną Pitoulis. Utwór ten, swoją premierę miał w renomowanym serwisie Dancing Astronaut, a słynne radio BBC 1 określiło go mianem „New Essential Tune”. Artysta wystąpił równiez w Boiler Room, a ejgo live występ spotkał się ze znakomitymi recenzjami.

Melancholijne wokale, hipnotyzujące aranżacje i atmosfera, pochłaniająca nas od pierwszej do ostatniej sekundy. Ambitna, pełna emocji elektronika, obok której nie można przejść obojętnie.

http://www.janblomqvist.com

Support: Bass Astral & Igo
Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek.

Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski.

Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.

Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w całej Polsce. W czerwcu za sprawą wytwórni Iglo records sp. z o.o. ukazał się debiutancki LP "Discobolus". Premiera miała miejsce 24 czerwca 2016r.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK